فروش اکانت های پزشکی ال دبلیو دبلیو هلث LWW Health Library

معرفی ادونس پرکتیس نرسینگ:

یک مجموعه از سایت کتابخانه آنلاین هلث لایبرری بخش منابع پرستاری این سایت است. در این بخش منابع مورد نیاز پرستاران در دو بخش عملی و تخصصی در دسترس کاربران قرار گرفته است. منابع موجود در این بخش با پشتیبانی از پرستاران به تقویت آنها در زمینه مهارت عملی، دانش تخصصی، مسئولیت پذیری و مراقبت از افراد و خانواده می پردازد. از جمله منابع موجود در این بخش می توان به راهنمای بیتس به منظور آموزش معاینه جسمی و گرفتن تاریخچه پزشکی و خلاصه روانپزشکی اشاره کرد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library ( ADVANCED PRACTICE NURSING

ثبت درخواست

معرفی آنستزیولوژی:

این بخش از کتابخانه آنلاین هلث لایبرری مختص متخصصان بیهوشی بوده که به بهترین شکل و به سرعت اقدام به رفع نیازهای اطلاعاتی کاربران خود می نماید. در این بخش نیازهای اطلاعاتی به صورت پرسش و پاسخ، متون تخصصی، فیلم های آموزشی و پشتیبانی های آنلاین پاسخ داده می شود. محتوای آموزشی موجود در این وب سایت دارای بالاترین درجه کیفیت بود که از منابعی مانند داروسازی و فیزیولوژی STOELTING  گرفته شده است. در این وب سایت سرعت جستجو به روش های گوناگون مانند عنوان، فصل و موضوع افزایش یافته و به وسیله رابط کاربری آسان جستجوگران را به سرعت به نتیجه مورد نظر می رساند.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (ANESTHESIOLOGY

ثبت درخواست

معرفی بورد ریوویو سریس:

یک بخش ویژه از کتابخانه آنلاین هلث لایبرری مربوط به ارائه محتواهای علمی به زبان ساده به منظور آموزش شرایط بالینی است. در این بخش بر محتوایی که دانشجویان برای امتحانات دوره ای خود شامل مطالب مربوط به موضوعات مختلف تمرکز شده است. تمامی علوم پایه به همراه سوالات مروری، توضیحات دقیق، آزمون های جامع و فصلی و روش های مطالعه به همراه تصاویر رنگی، عکس ها و جداول در این بخش قرار دارند.

وب سایت اصلی:

(LWW Health Library (BOARD REVIEW SERIES

ثبت درخواست

معرفی کلرشیپ:

یک قسمت ویژه از وب سایت کتابخانه آنلاین هلث لایبرری با محتواهای مورد نیاز هیئت مدیره یک مجموعه پزشکی مرتبط است. کاربران در این قسمت می توانند به متن های مربوط به پزشکی داخلی، اطفال، جراحی، پزشکی خانوادگی و روانپزشکی دسترسی پیدا کرده و نسخه PDF  آن را نیز دریافت کنند. همچنین این بخش علاوه بر متون اصلی شامل بیش از ۱۵۰ مطالعه موردی و ۴۷۰۰ پرسش و پاسخ به منظور آمادگی هیئت مدیره است. محتوای مورد استفاده در این بخش از منابعی مانند کتابچه راهنمای پزشکی واشینگتن و راهنمای بقا در دوره کارآموزی و دیگر ابزار آموزشی گردآوری شده است.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (CLERKSHIP/CLINICAL ROTATIONS

ثبت درخواست

معرفی امرجنسی مدیسین:

این مجموعه از سری منابع آنلاین هلث لایبرری به منابع پزشکی اورژانسی اختصاص دارد. محتوای موجود در این بخش بر اساس نیازهای پزشکان اورژانس، دستیاران، فوریت های پزشکی و پرستاران طراحی شده است. محتوای موجود در این  منبع دارای بیش از ۲۰ متن تخصصی، ویدئوهای آموزشی، تصاویر تخصصی، پرسش و پاسخ آنلاین و فصول اختصاصی پزشکی بوده که به سرعت و به آسانی نیازهای اطلاعاتی کاربران اورژانسی خود را رفع می نماید.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (Emergency Medicine

ثبت درخواست
معرفی اکسرسایز ساینس:

در وب سایت علوم ورزشی کتابخانه آنلاین هلث لایبرری علوم پزشکی مورد نیاز رشته های ورزشی مانند فیزیولوژی ورزشی، بیومکانیک، روانشناسی ورزشی و کترل حرکتی قرار داده شده است. تمامی این علوم محتواهایی هستند که دانشجویان و متخصصان ورزشی باید به آنا دسترسی داشته باشند. برای تولید محتواهای آموزشی معتبر موجود در این وب سایت از منابعی مانند راهنمایی ارزیابی تناسب اندام مرتبط با سلامت از گری لیگووری استفاده می شود. منابع آموزشی موجود در وب سایت شامل متون آموزشی، منابع چندرسانه ای، پرسش و پاسخ های پزشکی و فصول علمی هستند که با هدف رفع نیازهای کاربران تولید شده اند.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (Exercise Science

ثبت درخواست
معرفی مید اینکردیبلی ایزی:

این بخش از هلث لایبررس در واقع یک کتابخانه سیار است که با ابزار دیجیتالی خود محتوای اطلاعاتی مورد نیاز پرستاران را در محیط های دانشگاهی و بیمارستانی فراهم می کند. متون تخصصی موجود در این وب سایت به منظور افزایش درک پرستاران از موضوعات بالینی و افزایش تجربه و یادگیری آنها گردآوری شده اند. در این وب سایت به وسیله جستجوی پیشرفته امکان جستجو در مطالب بر اساس عنوان، فصل و موضوع و کاربران در کمترین زمان به نیازهای اطلاعاتی خود دسترسی پیدا می کنند.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (Made incredibly Easy

 

ثبت درخواست
معرفی اوبجین:

در وب سایت هلث لایبرری بخشی با موضوع پزشکی زنان قرار دارد. در این بخش موضوعات تخصصصی و مهمی از قبیل زنان و زایمان عمومی، انکولوژی زنان، بیماری های لگن و جراحی های ترمیمی، داروهای مادر و جنین، غدد درون ریز، تولید مثل و بارداری وجود دارد. برای تولید محتواهای آموزشی موجود در این بخش از جدیدترین منابع پزشکی و آموزشی مانند Berek and Novaks The و Gynecology استفاده می شود.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (obGyn

ثبت درخواست
معرفی اوکوپشنال تراپی:

در حوزه کاردرمانی کتابخانه آنلاین هلث لایبرری نیز محتواهای معتبر و مهمی را برای کاربران جمع آوری کرده است. کاربران وب سایت می توانند به صورت آنلاین، و با دریافت فایل pdf  و به صورت آفلاین اطلاعات موجود در این بخش را دریافت و مورد استفاده قرار دهند. محتواهای آموزشی موجود در این بخش دارای بالاترین میزان کیفیت بوده  و از متون معتبری مانند کاردرمانی ویلارد و اسپاکمن برای تولید آنها استفاده می شود. در این بخش از وب سایت نیز امکان جستجوی پیشرفته به وسیله موضوع، عنوان و فصول مختلف نیز وجود دارد که موجب افزایش سرعت جستجوی کاربران نیز می شود.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(occupational therapy

ثبت درخواست
معرفی کانتنت فور آنکولوژی:

این مجموعه از علث لایبرری در زمینه خون شناسی و آنکولوژی ادقام به ارائه اطلاعات مورد نیاز پزشکان می نماید. محتوای بالینی موجود در این مجموعه بالغ بر ۲۰ متن تخصصی بوده که همراه دیر اشکال منابع اطلاعاتی مانند راهنماهای پزشکی، پرسش و پاسخ های تخصصی و تمرینات سرطان و خون شناسی یک منبع معتبر را گردآوری کرده است. این منابع اطلاعاتی توسط منابع معتبری همچون Devita, Hellman, Cancer Rosenberg گردآوری شده و به موضوعات تخصصی مانند اصول و عملکرد آنکولوژی، خون شناسی بالینی، خون شناسی و سرطان شناسی می پردازد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(content for Oncology

ثبت درخواست
مغرفی ارتوپدیک سرجری:

یک مجموعه دیگر از کتابخانه پزشکی آنلاین هلث لایبرری بخش جراحی ارتوپدی است. در این قسمت یک مجموعه کامل از اطلاعات مورد نیاز جراحان ارتوپد در یک پورتال کاربرپسند جمع آوری شده که کاربران می توانند به سرعت به آن دسترسی پیدا کنند. از جمله ویژگی های مهم آن امکان ذخیره منابع به شکل PDF و همچنین امکان مشاهده ویدئوهای آموزشی است. محتوای آموزشی موجود در این منبع دارای بالاترین میزان کیفیت و اعتبار بوده و شامل منابعی مانند تکنیک های عملیاتی نیز است.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (ORTHOPAEDIC SURGERY

ثبت درخواست
معرفی کور اجوکیشن:

یک بخش آموزشی از مجموعه کتابخانه آنلاین هلث لایبرری به دانش آموزان اختصاص دارد. در این بخش آموزشی بیش از ۳۵ متن اختصاصی در زمینه های کلیدی مانند علوم تشریحی، آسیب شناسی و بیوشیمی وجود دارد. همچنین علاوه بر متون آموزشی بیش از ۶۰۰ مورد آزمون و ۴۸۰۰ مورد پرسش و پاسخ تخصصی در این زمینه با هدف تقویت مهارت ها و دانش آنها نیز وجود دارد. تمامی محتواهای تولید شده در این بخش از وب سایت دارای بالاترین میزان کیفیت بوده و از استانداردهای آموزشی نیز برخوردار هستند.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(PA-Core Education

ثبت درخواست
معرفی روتیشن اسپشیالیتیز:

این بخش از وب سایت هلث لایبرری مختص دانشجویان پزشکی بوده که در یک پرتال آنلاین اقدام به ارائه اطلاعات مورد نیاز آنها در زمینه های پزشکی داخلی، اطفال، جراحی، پزشکی خانوادگی و روانپزشکی می نماید. در این پرتال علاوه بر مطالعه آنلاین امکان در یافت فایل pdf متون نیز موجود بوده و دانشجویان پس از دریافت فایل می توانند آنها را به شکل آفلاین مطالعه نمایند. علاوه بر متون اصلی بیش از ۱۵۰ مطالعه موردی و ۴۷۰۰ پرسش و پاسخ در این زمینه نیز در این قسمت وجود دارد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(PA Rotation/specialties

ثبت درخواست
معرفی فارمسی:

این بخش از وب سایت هلث لایبرری دارای یک محتوای غنی و قابل اعتماد از علوم بنیادی و بالینی به صورت متون آموزشی و منابع چندرسانه ای در زمینه داروسازی برای کاربران است. این منابع قابل استفاده برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان بوده و نوعی منبع قابل اعتماد به منظور تدریس به شمار می روند. منابع آموزشی این بخش در موضوعات علوم تشریحی، داروسازی و اسیب شناسی بوده که به وسیله متون آموزشی و منابع چندرسانه ای منتشر می شوند. در این بخش امکان جستجوی پیشرفته براساس عنوان، موضوع و فصول تخصصی نیز وجود دارد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library( pharmacy

ثبت درخواست
معرفی پیچیاتری:

در وب سایت هلث لایبرری بخشی ویژه منابع روانپزشکی در نظر گرفته شده است. در این قسمت متخصصان روانپزشکی با دسترسی به متون تخصصی، آزمون های علمی و فیلم های آموزشی می توانند تجربه خود را افزایش داده و در جهت درمان بیماران استفاده کنند. محتوای آموزشی موجود در این بخش دارای بالاترین میزان کیفیت بوده و برای تهیه آنها از منابعی همچون خلاصه پزشکی KAPLAN، روانشناسی اعصاب، روانشناسی اعتیاد و دیگر منابع معتبر استفاده می شود. در این بخش نیز امکان جستجوی پیشرفته بر اساس موضوع، عنوان و فصل سرعت جستجوی کاربران را بالا برده و دستیابی بیشتر به متون را فراهم می آورد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(PSYCHIATRY

ثبت درخواست
معرفی اسپیچ، لنگوییج،هریینگ:

آسیب شناسی گفتار و زبان یکی از مهمترین شاخه های علم پزشکی است که در وب سایت هلث لایبرری بخشی ویژه برای آن در نظر گرفته شده است. در این قسمت محتوای آموزشی مرتبط با آسیب شناسی گفتار، سلامت گفتار و زبان و شنوایی سنجی قرار داده شده است. برای تهیه این محتواهای آموزشی با کیفیت و معتبر از منابع علمی مانند علوم اعصاب با مطالعه اختلالات ارتباطی از subhash bhatnagar استفاده می شود. محتواهای آموزشی این بخش شامل متون آموزشی، منابع چندرسانه ای و پرسش و پاسخ های علمی است.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(Speech,language,hearing

ثبت درخواست
معرفی سرجری:

یکی از زیرمجموعه های موجود در کتابخانه پزشکی آنلاین هلث لایبرری بخش منابع جراحی است که محتوای اطلاعاتی مورد نیاز جراحان را به صورت آنلاین، PDF، و ویدئوهای آموزشی گردآوری کرده است. این بخش از سایت متون معتبری را با استفاده از منابعی مانند گرنفیلد و همچنین از فیشر به منظور تهیه منابع چندرسانه ای به منظور ابزار آموزش و یادگیری تولید می نماید. همچنین امکان جستجوی پیشرفته بر اساس موضوع، عنوان، فصل نیز امکان پذیر بوده که این امر موجب افزایش سرعت جستجوی کاربران می گردد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library ( SURGERY

ثبت درخواست
معرفی مدیکال اجوکیشن:

بخش منابع آموزشی کتابخانه آنلاین هلث لایبرری مجموعه ای از مطالب آموزشی شامل ۳۵ متن اساسی در زمینه های مطالعه علوم تشریحی، آسیب شناسی و بیوشیمی برای کاربران فراهم آورده است. همچنین بیش از ۶۰۰ مورد آزمون به منظور آشنایی دانشجویان در این بخش قرار دارد. از دیگر منابع موجود در این بخش می توان به ۴۸۰۰ پرسش به منظور آشنایی با محتوا و آمادگی در آزمون اشاره کرد.

وب سایت اصلی:

(LWW Health Library ( MEDICAL EDUCATION

ثبت درخواست
معرفی اینترال مدیسین:

این بخش از هلث لایبرری منبع کاملی از اطلاعات طب داخلی است. محتوای موجود در این بخش از وب سایت ترکیب مناسبی از منابع درسی، ویدئوهای آموزشی و پرسش و پاسخ های متداول است که در جهت آموزش بیشتر کاربران تهیه شده اند. محتوای موجود در این قسمت هم به عنوان منابع آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد و هم از سوی پزشکان و دانشجویان به عنوان راهنمای درمان استفاده می شود. برای تهیه این محتواها از حداقل ۲۴ منبع معتبر پزشکی استفاده شده است و ویدئوهای آموزشی موجود در وب سایت نیز توسط متخصصان دانشگاه واشنگتن گردآوری شده اند.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (Internal Medicine

ثبت درخواست
معرفی پاتولوژی:

این بخش از وب سایت هلث لایبرری یک منبع خاص و غنی از تصاویر پزشکی با هدف آسیب شناسی است. این مجموعه شامل هزاران تصویر آسیب شناسی همراه با حاشیه نویسی و پرسش و پاسخ های تخصصی است که یک راهنمای جامع و دقیق و معتبر برای آسیب شناسان محسوب می شود. برای تهیه بالغ بر ۳۷ هزار تصویر تخصصی این بخش از حداقل ۳۱ منبع پزشکی معتبر استفاده شده است. تصاویر موجود در این بخش به منظور آموزش و درمان توسط دانشجویان و پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library (pathology

ثبت درخواست 
معرفی فیزیکال تراپی کالکشن:

بخش فیزیوتراپی کتابخانه هلث لایبرری در واقع یک بخش آموزشی بوده که بسیار مورد استفاده دانشجویان و متخصصان فیزیوتراپی قرار می گیرد. در این وب سایت بیش از ۲۳ منبع معتبر و علمی در این زمینه برای مطالعه وجود دارد. یکی از مهمترین مزیت های این بخش وجود بیش از ۳۵۰ ویدئوی آموزشی در زمینه های کنترلی حرکتی، حرکت شناسی و روشهای درمانی به وسیله فیزیوتراپی است که منبع غنی آموزشی محسوب می شود.

وب سایت اصلی

(LWW Health Library(Physical Therapy Collection

ثبت درخواست