Posted on

انتشارات تیلور اند فرانسیس

 

معرفی انتشارات تیلور اند فرانسیس Taylor & Francis

تیلور اند فرانسیس یکی از معتبرترین انتشارات بین المللی در سطح دنیا است که از سال ۱۸۵۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. حوزه فعالیت این انتشارات در زمینه نشر مجلات و کتاب های علمی در سطح دنیا است که این فعالیت را بنا به درخواست مشتریان به صورت الکترونیکی و چاپی انجام می دهد. این انتشارات ابتدا فعالیت خود را با نشر داستان های تخیلی آغاز کرد و پس از آن با انتشار منابع علمی و آکادمیک در حوزه موضوعی علوم انسانی و اجتماعی به عنوان یک ناشر علمی شناخته شد.

این انتشارات در سال ۱۹۹۸ به عنوان یکی از ۵ ناشر معتبر در سطح دنیا شناخته شد و فعالیت خود را در زمینه علوم مهندسی، ریاضیات، کامپیوتر و تجارت گسترش داد. دفتر این انتشارات در لندن قرار دارد و با بسیاری از دانشگاه ها، موسسات آموزشی و انجمن های علمی همکاری مستقیم داشته و به عنوان یک ناشر معتبر در زمینه انتشار مجله و کتاب های علمی شناخته شده است.

هم اکنون این انتشارات با فعالیت های گسترده خود در حوزه های موضوعی ریاضیات، روان شناسی، علوم محیطی، پزشکی و بهداشت و درمان، تجارت و کسب و کار، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، تولیدات صنعتی و معدنی، مهندسی شیمی، مهندسی خودرو، علوم کامپیوتر، علوم زیستی، انرژی و نفت و بسیاری موضوعات دیگر به فعالیت خود ادامه می دهد.