معرفی کلینیکال کی – اکانت اختصاصی – Clinical Key

معرفی پایگاه اطلاعاتی بالینی Clinical Key

Clinical Keyکلینیکال کیموتور جستجو و پایگاه اطلاعاتی پزشکی است که مولفه‌های لازم برای تصمیم‌گیری پزشکان،کتابداران پزشکی، و متخصصان سلامت را برآورده می‌کند. پایگاه اطلاعاتیClinicalKeyبه شرکت الزویر متعلق بوده و به محتوای منتشر شده توسط این شرکت دسترسی دارد.این سرویس سریع، کامل، راحت وقابل اعتماداست.

  • سریع: کلینیکال کی در اسرع وقت به سوالات پزشکی شما پاسخ می‌دهد چرا که همانند یک پزشک می‌اندیشد، این سرویس در همان حالی که شما مشغول تایپ هستید پیشنهادات مناسب را به شما ارائه می‌دهد.
  • کامل: کلینیکال کی به طور مداوم در حال به روز شدن است. از اینرو همواره محتوای جدید و معتبر را برای متخصصان پیشنهاد می‌کند.
  • راحت: چه در کنار بیمار خود و چه در حال حرکت، کلینیکال کی به شما اجازه می‌دهد محتوای پزشکی را در هر حالت یافته و به اشتراک بگذارید.
  • معتبر: در سرتاسر جهان متخصصان پزشکی در تصمیم‌گیری های خود به گزینه‌های الزویر اعتماد داشته و همواره از آن بهره می‌گیرند.

طراحی کلینیکال کی در طول ۲ سال و پس از مشورت با بالغ بر ۲۰۰۰ پزشک از سرتاسر جهان انجام شده‌است. هدف این سایت محیا کردن پاسخ‌های پزشکی می‌باشد. کاربران کلینیکال کی به حدود ۶۰۰ ژورنال، ۱۰۰۰ کتاب و ۹۰۰۰ ویدئوی آموزشی دسترسی دارند. برای کمک به کاربران در انتخاب بهترین پاسخ سیستم از بررسی دکتر‌های معروف هر حوزه استفاده می‌برد. کاربران می‌توانند از تمامی اطلاعات موجود در سایت برای تهیه‌ی فایل پاورپوینت استفاده بکنند.

برای دسترسی رایگان آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید:

 

فروش اکانت اختصاصی Clinical Key در یابش

برای خرید اکانت اختصاصی با یابش تماس بگیرید:
[email protected]