پایگاه اطلاعاتی و اپلیکیشن پزشکی کلینیکال کی

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی پزشکی Clinical Key

Clinical Key یک پایگاه اطلاعاتی پزشکی است که اطلاعات لازم برای تصمیم‌گیری پزشکان،کتابداران پزشکی و متخصصان سلامت را تهیه می‌کند. این پایگاه اطلاعاتی به شرکت الزویر متعلق بوده و به محتوای منتشر شده توسط این شرکت دسترسی دارد. این پایگاه پرسرعت، کامل، راحت و قابل اعتماد است.

طراحی پایگاه اطلاعاتی کلینیکال کی در طول ۲ سال و پس از مشورت با بالغ بر ۲۰۰۰ پزشک از سراسر جهان انجام شده‌ است. هدف این سایت تهیه پاسخ‌های پزشکی به سوالات است. کاربران کلینیکال کی به حدود ۶۰۰ ژورنال، ۱۰۰۰ کتاب و ۹۰۰۰ ویدئوی آموزشی دسترسی دارند. این پایگاه برای کمک به کاربران در انتخاب بهترین پاسخ سیستم از بررسی دکتر‌های معروف هر حوزه استفاده می‌برد. 

ویژگی های پایگاه

  • پرسرعت: کلینیکال کی در اسرع وقت به سوالات پزشکی شما پاسخ می‌دهد چرا که همانند یک پزشک می‌اندیشد. این سرویس در همان حالی که شما مشغول تایپ هستید پیشنهادهای مناسب را به شما ارائه می‌دهد.
  • کامل: کلینیکال کی به طور مداوم در حال به روز شدن است. از این رو همواره محتوای جدید و معتبر را برای متخصصان پیشنهاد می‌کند.
  • راحت: چه در کنار بیمار خود و چه در حال حرکت باشید، کلینیکال کی به شما اجازه می‌دهد محتوای پزشکی را در هر حالت یافته و به اشتراک بگذارید.
  • معتبر: در سراسر جهان متخصصان پزشکی در تصمیم‌گیری های خود به گزینه‌های الزویر اعتماد داشته و همواره از آن بهره می‌گیرند.

اپلیکیشن های موبایلی کلینیکال کی

 

وب سایت اصلی

clinicalkey

* برای ثبت درخواست اکانت اختصاصی موبایلی یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه یا یکساله با ما تماس بگیرید

* دانشگاه ها، کتابخانه ها، سازمان ها و شرکت ها برای دسترسی بیشتر و تعداد سرور های بیشتر تضمین شده در طول سال با هزینه های اشتراک بسیار مناسب و پایین با ما تماس بگیرید.