پایگاه اطلاعاتی اکسس امرجنسی مدیسن

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی Access Emergency Medicine

این پایگاه یک منبع آنلاین معتبر در زمینه فوریت های پزشکی و رفع نیاز بخش اورژانس بیمارستان است. پایگاه دارای بانک اطلاعاتی داروها و کتاب های درسی اورژانس نیز هست و در زمینه رفع نیاز متخصصین و پرستاران بخش اورژانس فعالیت می کند. این پایگاه اطلاعاتی در همه زمینه های اورژانس مانند فوریتهای پزشکی آنلاین، پاسخگویی سریع و قابل تشخیص به پرسش ها، اورژانس عصبی، اطفال، مسمومیت و تروما فعالیت کرده و همواره بروزرسانی می شود. پایگاه اطلاعاتی امرجنسی مدیسن یکی از معتبرترین پایگاه های اطلاعاتی در این زمینه است که تحت نظر پنج متخصص برتر دانشگاهی و اورژانس آمریکا اداره شده و جدیدترین مطالب آموزشی در آن در دسترس کاربران قرار داده می شود. این پایگاه اطلاعاتی یک منبع عالی برای دانشجویان در این زمینه است و با ارائه کتاب های آموزشی، تصاویر و ویدئوها نسبت به ارتقاء سطح دانش دانشجویان فعالیت می کند.

دسترسی رایگان به پایگاه

برای استفاده آزاد از این پایگاه نیازمند ثبت نام در سای اکسپلور هستید. در پروفایل شخصی منویپایگاه های دسترسی رایگان لینک دسترسی قرار دارد.(راهنمای ثبت نام)

۱.برای خرید دسترسی مستقیم شخصی(لینک مخصوص به خود شما) با هزینه های مناسب می توانید به http://lib.yabesh.ir/request/ سفارش دهید.
۲. دانشگاه ها، کتابخانه ها، سازمان ها و شرکت ها برای پرداخت هزینه ی اشتراک و همچنین دسترسی بیشتر و تعداد سرور های بیشتر تضمین شده در طول سال با قیمت های بسیار مناسب و پایین با ۰۹۱۵۱۱۰۵۲۸۵ و یا http://lib.yabesh.ir/request/ می توانند تماس بگیرند.

برای دسترسی به پسوردهای بیشتر به تلگرام ما رجوع کنید

برای ثبت درخواست با ما تماس بگیرید
http://lib.yabesh.ir/request/