پایگاه اطلاعاتی اکسس پدیاتریک

معرفی پایگاه اطلاعاتی  AccessPediatrics

پایگاه اطلاعاتی اکسس پدیاتریک نیز یکی از زیر مجموعه های مک گراهیل است که به طور خاص در زمینه درمان بیماری های کودکان فعالیت می کند. این پایگاه اطلاعاتی اقدام به ارائه اطلاعاتی مانند تصمیمات پزشکی، اطلاعات پرونده های پزشکی، کمک به بهبود درمان و تصمیم گیری در مورد نوع درمان و همچنین ارزیابی پرونده های پزشکی می کند.

این پایگاه اطلاعاتی یک اقدام نوآورانه است که توسط یک تیم چهار نفره از متخصصان برجسته در این زمینه راه اندازی شده و به صورت مداوم بروزرسانی می شود و به صورت رایگان در اختیار پژوهشگران قرار می گیرد. این پایگاه کمک شایانی به دانشجویان و پزشکان این عرصه با ارائه مقالات، تصاویر و ویدئوهای آموزشی کرده و امکان دسترسی به اطلاعات حیاتی و مهم را در کمترین زمان ممکن برای آنان فراهم می آورد.

دسترسی رایگان به پایگاه

برای استفاده آزاد از این پایگاه نیازمند ثبت نام در سای اکسپلور هستید. در پروفایل شخصی منوی پایگاه های دسترسی رایگان” لینک دسترسی قرار دارد.(راهنمای ثبت نام)

۱.برای خرید دسترسی مستقیم شخصی(لینک مخصوص به خود شما) با هزینه های مناسب می توانید به [email protected] سفارش دهید.
۲. دانشگاه ها، کتابخانه ها، سازمان ها و شرکت ها برای پرداخت هزینه ی اشتراک و همچنین دسترسی بیشتر و تعداد سرور های بیشتر تضمین شده در طول سال با قیمت های بسیار مناسب و پایین با ۰۹۱۵۱۱۰۵۲۸۵ و یا [email protected] می توانند تماس بگیرند.

برای دسترسی به پسوردهای بیشتر به تلگرام ما رجوع کنید

 

برای خرید اکانت اختصاصی با ما تماس بگیرید
[email protected]