پایگاه اطلاعاتی اکسس فیزیوتراپی

معرفی پایگاه اطلاعاتی  accessphysiotherapy

پایگاه اطلاعاتی اکسس فیزیوتراپی نیز یکی از زیرمجموعه های مک گراهیل است که به شکل انحصاری در مورد مسائل پزشکی در زمینه فیزیوتراپی فعالیت می کند. این پایگاه اطلاعاتی یک منبع آنلاین منحصربفرد بوده که دارای مجموعه بی نظیری از مطالب، کتب، تصاویر و ویدئوهای مربوط به فیزیوتراپی را شامل می شود. این منبع آنلاین با مشارکت دو متخصص برتر دنیا در این زمینه یعنی دکتر آنی برک و اریک شاموس راه اندازی شده و یکی از قابل اعتمادترین منابع پزشکی در این زمینه است. این پایگاه یک منبع علمی معتبر به منظور آموزش دانشجویان بوده و مقالات و کتب درسی مرتبط با مسائل فیزیوتراپی را برای آنان فراهم می کند. همچنین این پایگاه یک منبع جامع با دسترسی آسان و سریع برای متخصصان این حوزه است. تمامی افرادی که با این حوزه از پزشکی در ارتباط هستند می توانند به آسانی و در کمترین زمان ممکن اقدام به رفع نیازهای اطلاعاتی خود کنند.

دسترسی رایگان به پایگاه

برای استفاده آزاد از این پایگاه نیازمند ثبت نام در سای اکسپلور هستید. در پروفایل شخصی منوی “پایگاه های دسترسی رایگان” لینک دسترسی قرار دارد.(راهنمای ثبت نام)

۱.برای خرید دسترسی مستقیم شخصی(لینک مخصوص به خود شما) با هزینه های مناسب می توانید به http://lib.yabesh.ir/request/ سفارش دهید.
۲. دانشگاه ها، کتابخانه ها، سازمان ها و شرکت ها برای پرداخت هزینه ی اشتراک و همچنین دسترسی بیشتر و تعداد سرور های بیشتر تضمین شده در طول سال با قیمت های بسیار مناسب و پایین با ۰۹۱۵۱۱۰۵۲۸۵ و یا http://lib.yabesh.ir/request/ می توانند تماس بگیرند.

برای دسترسی به پسوردهای بیشتر به تلگرام ما رجوع کنید

برای ثبت درخواست با ما تماس بگیرید

http://lib.yabesh.ir/request/