مؤسسه استاندارد دانمارک

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۴-۱۹بازدید ۱۲۷۶
Posted on

مؤسسه استاندارد دانمارک

 

معرفی موسسه استاندارد دانمارک DS-HD

Danish Institute of Standards

موسسه استاندارد دانمارک با هدف ارتقاء دانش و استفاده از استاندارد در جامعه تجاری دانمارک فعالیت خود را آغاز کرد. این موسسه استانداردهای خود را از طریق کمیته ای در تعامل با بروزترین استانداردهای اروپا و بین المللی توسعه می دهد، همچنین بر اساس استانداردهای موجود بهترین مشاوره ها را به جامعه صنعتی دانمارک ارائه می دهد. این موسسه تداوم فعالیت و افزایش سود خود را در توسعه فعالیت های جدید می داند و بر همین اساس خدمات بیشتری به این صنایع ارائه می دهد.

این موسسه معتقد است که استانداردها به سود تجارت ملی و مصرف کنندگان و جامعه است. براساس نظر آنها وجود استاندارد با افزایش ۸۵ درصدی رضایت و اطمینان در مشتریان می شود. استاندارد یک زبان مشترک در همه دنیا است و منجر می شود که کل دنیا یک زبان واحد همه چیز را درک کنند. استفاده از استاندارد در کل دنیا به یک شکل واحد صورت می گیرد و این امر منجر به توسعه آسنتر روابط بین کشورها به منظور مبادله تجاری می شود.

دانمارک نیز مانند تمامی کشورها اقدام به تدوین استانداردهای مورد نیاز خود مطابق با جامعه جهانی نموده است. از جمله استانداردهای تدوین شده این موسسه می توان به حوزه های ساختمان سازی، مهندسی و تاسیسات برق، انرژی، محیط زیست، پایداری، تکنولوژی و آی تی، سیستم های مدیریتی، ماشین آلات و مکانیک، بهداشت و پزشکی و حمل ونقل اشاره نمود.

 

برای آشنایی بیشتر با بخش استانداردهای این موسسه به اینجا مراجعه نمایید

 

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: