Posted on

پایگاه اطلاعاتی پزشکی اسموزیس پرایم

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی پزشکی اسموزیس پرایم Osmosis

اسموزیس یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که در زمینه آموزش پشکی به زبان ساده فعالیت می نماید. این پلتفرم با ایجاد ویدئوها و متون آموزشی در زمینه پزشکی دروس سنگین و سخت پزشکی را آسان کرده و آن ها را در دسترس کاربران خود قرار می دهد. در حال حاضر این پلتفرم بالغ بر ۳ میلیون یادگیرنده دارد که با خرید اکانت اشتراک این پلتفرم از منابع آموزشی آن بهره می برند.

محتوای موجود در اسموزیس توسط بیش از ۱۰۰ متخصص حوزه های پزشکی تولید و منتشر می شوند و همواره به روزترین آموزش های پزشکی در این پلتفرم منتشر می شوند. در اسموزیس در حوزه های پزشکی، پرستاری، داروسازی، دندانپزشکی و مراقبت های بهداشتی منابع آموزشی موجود هستند. همچنین از دیگر ویژگی های این پلتفرم امکان پرسش و پاسخ میان کاربران و تبادل اطلاعات به منظور یادگیری بیشتر است.

اطلاعات موجود در اسموزیس سریع، کوتاه و مختصر بوده و به بهترین شکل و در کمترین زمان کاربر به نیاز آموزشی خود دست میابد. کیفیت محتوای آموزشی این پلتفرم بسیار بالا بوده و به سرعت در حال رشد است. این پلتفرم باعث می شود که کاربر با یک کلیک به منابع مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و همزمان به میلیون ها کاربر دیگر متصل شده و تبادل اطلاعات نماید.

با تلاش تیم تولید محتوای این پلتفرم سخنرانی های آموزشی و طولانی مدته یک ساعته در نهایت به یک ویدئوی آموزشی ده دقیقه ای تبدیل شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد. هدف این پلتفرم در یک جمله از سوی مدیران بیان شده است. آنها معتقدند که آموزش پزشکی با این پلتفرم ساده شده و به آسانی قابل انجام است.

 

وب سایت اصلی

Osmosis

* برای ثبت درخواست اکانت اختصاصی با ما تماس بگیرید.