استاندارد ملی روسیه

 

معرفی استاندارد ملی روسیه East View

Russian National Standard

این مجموعه یک شرکت ارائه دهنده خدمات و محصولات اطلاعاتی به زبان بومی است که محصولات خود را از زبان های روسی، چینی، عربی برای موسسات دانشگاهی، سازمان های دولتی، شرکت ها، کتابخانه های عمومی و موسسات حقوقی به زبان های بومی ترجمه می کند. عمده محصولات این مجموعه نشریات دوره ای، مجلات علمی، کتاب های الکترونیکی، میکروفرم ها و منابع اطلاعاتی هستند.

این شرکت روسی منابع اطلاعاتی به زبان های روسی، چبنب و عربی را از سراسر دنیا جمع آوری کرده و با استفاده از مهارت های زبانی کارمندان خود به زبان های انگلیسی، چینی، روسی، ژاپنی، اوکراینی، لهستانی، آلمانی، عربی، اسپانیایی، فرانسوی، کره ای، پرتغالی و زبان های محلی دیگر ترجمه می کنند. این فعالیت این مجموعه ایجاد یک فراداده فوق العاده در بازیابی منابع اطلاعاتی است. در واقع با این کار این مجموعه منابع اطلاعاتی غیر قابل استفاده به دلیل تفاوت زبانی برای تمامی افراد قابل استفاده شده و در دسترس آنها قرار می گیرد.

منابع اطلاعاتی ارائه شده توسط این مجموعه دارای طیف گسترده ای است که از آنها میتوان به آرشیو مطبوعات جهانی، بایگانی سرشماری جهانی، مجموعه های الکترونیکی، روزنامه ها، مجلات، کتاب های الکترونیکی، اطلس ها و نقشه ها و استانداردها اشاره نمود. این منابع در موضوعاتی مانند اخبار عمومی، هنر، داروسازی، قانون، علم و فناوری، نظامی، آمار و سرشماری، علوم اجتماعی و علوم انسانی متنوع هستند.

 

برای آشنایی بیشتر با خدمات اطلاعاتی این مجموعه به اینجا مراجعه نمایید