خدمات یابش برای موسسات، کتابداران و کتابخانه ها

خدمات یابش برای موسسات، کتابداران و کتابخانه ها:

یابش سرویس های ویژه ای برای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و کتابخانه های تخصصی دارد که می تواند آنها را در اهداف خود یاری کند. ما در تأمین منابع اطلاعاتی و پژوهشی، پایگاه های اطلاعاتی معتبر، مشاوره و نرم افزارهای آنلاین کتابخانه دیجیتال، استخراج داده و… در حد مناسبی تجربه و تخصص داریم.

موسسه ها و سازمان های تخصصی برای رفع نیازهای اطلاعاتی خود معمولا دارای یک مرکز اطلاعاتی و یا کتابخانه تخصصی در سازمان خود هستند. مراجعه کنندگان به کتابخانه ها به منابع اطلاعاتی مانند مقالات تازه منتشر شده، استانداردهای بین المللی، داده های علمی و پژوهشی، نتایج آزمایش ها و تحقیقات و اطلاعاتی از این دست نیاز دارند که لازمه آن داشتن منبع غنی از اطلاعات بِروز در کتابخانه و یا دسترسی اشتراکی به منابع است.

مجموعه یابش برای کمک به کتابدارانِ مجموعه های تخصصی، در زمینه دسترس پذیری به اطلاعات علمی مورد نیاز خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. این مجموعه حرفه ای خدماتی اعم از دسترسی به ۶۰ میلیون مقاله ی رایگان در بخش yabesh.ir ، خدمات تأمین کتاب دیجیتال لاتین، اشتراک ژورنال های روز دنیا ، استانداردهای صنعتی و فنی بین المللی، پایان نامه های لاتین، گزارش های تحقیقات بازار، گزارش آزمایش های علمی و بسیاری از منابع دیگر را در اختیار کتابداران قرار می دهد.

خدماتی از قبیل  آموزش های حرفه ای در بخش مدرسه ی سوادهای اطلاعاتی و پژوهشی، به منظور ارتقاء مهارت های حرفه ای کتابداران مانند چگونگی دریافت اطلاعات از پایگاه ها، سواد اطلاعاتی و تعداد زیادی از این دست آموزش ها را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

از مهمترین بخش های خدمات مجموعه نگاشت بخش خدمات نرم افزاری این شرکت است. نرم افزار اپن سورس PersianDspace.ir که تغییرات عمده ای توسط مجموعه نرم افزاری نگاشت، در راستای کاربرپسندی آن و یاری کتابداران در زمینه ورود اطلاعات بر روی آن انجام شده است خدمات ویژه و حرفه ای را به کتابخانه های تخصصی و کتابداران آنها اعطا می نماید. 

یابش به شما کمک می کند تا یک کتابخانه ی قدرتمند و توانا برای کاربران خود فراهم کنید.

 

راه اندازی کتابخانه دیجیتال

و آرشیو سازمانی

فراهم آوری منابع

درخواست مدرک اطلاعاتی
Document Delivery System DDS(مقاله، کتاب، استاندارد، گزارش، پتنت و..)

فروشگاه اکانت پایگاه ها

اشتراک مجلات لاتین سرویس جستجوی آنلاین

مقاله ، کتاب لاتین دیجیتال و آنلاین، استانداردها، پایان نامه ها

 

خدمات علم سنجی

استخراج اطلاعات و داده ها

نمایه سازی مجلات

ابزارهای کتابداران

مدرسه ی سوادهای پژوهشی نمایه یابش

راهنمای موضوعی پایگاه های اطلاعاتی