پایگاه اطلاعاتی مارکت لاین

همکار یابش - مثنوی۱۳۹۹-۱۰-۳۰بازدید ۱۷۱۵
Posted on

پایگاه اطلاعاتی مارکت لاین

معرفی پایگاه اطلاعاتی marketline

پایگاه اطلاعاتی مارکت لاین یک بستر تعاملی است که اقدام به ارائه اطلاعات منحصربفردی در زمینه داده های تجاری شرکت ها، صنعت ها و کشورها در زمینه ماسئل اقتصادی می نماید. رویکرد این پایگاه مبتنی بر انسان و مبتنی بر فناوری است به این شکل که با توجه به هوش قابل اعتماد انسان و بهره گیری از فناوری های نوین اقدام به پیش بینی شرایط در آینده نموده و نقاط کور آن را در زمینه مسائل تجاری و اقتصادی برای کاربران فراهم می آورد. این پایگاه به کاربران خود امکان دستیابی به اطلاعات عمیق، تحلیل های دقیق و معتبر، اخبار روزآمد و بروزترین اطلاعات را می دهد.

یک بخش مهم از این وب سایت اطلاعات صنعتی آن است که شامل تجزیه و تحلیل عوامل تاثیرگذار بر عملکرد صنعت، جزئیات رشد و پیشرفت شرکت های پیشرو در هر منطقه و کشور، تامین کنندگان اصلی و تازه واردان هر بخش از صنعت، بررسی بازار رقبا و اطلاعات مهم دیگری از این دست هستند. نمایه صنعتی این پایگاه در واقع شامل پیش بینی ۵ ساله عملکرد شرکت ها بر اساس معیارهای مالی آنها است.

یک بخش دیگر از اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت فایل های اکسل آنها است که شامل اطلاعات مهمی از تجزیه و تحلیل داده ها در بازارها و کشورها با یکدیگر است. هر یک از این دیتافایل ها شامل داده های صنعتی ۵۰ کشور و ۹ منطقه از جمله آسیا، اقیانوسیه، آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و خاورمیانه است. همچنین بانک اطلاعات صنعت این وب سایت تمامی داده های صنعتی مانند تجزیه و تحلیل داده ها و مقایسه آنها با یکدیگر، تجسم ارزش بازار، حجم بازار، تقسیم بندی و پیش بینی بازار برای بیش از ۱۲۰بخش صنعت در ۵۰ کشور را فراهم می آورد.

گزارشهای زنجیره صنعت این پایگاه اطلاعاتی شامل ارزش زنجیره صنعتی فعالیت های تجاری بیش از ۱۰۰ بخش از صنعت را در دسترس کاربران قرار می دهد. این پایگاه اطلاعاتی در بخش مطالعات موردی خود تجزیه و تحلیل عمیقی را در یک بخش خاص از صنعت به درخواست کاربران انجام داده و اطلاعات حاصل از آن را در اختیار کاربران قرار می دهد.

منبع

https://marketline.com/

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: