پایگاه اطلاعاتی اوربیس

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۶-۰۴بازدید ۱۳۷۵
Posted on

پایگاه اطلاعاتی اوربیس

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی اوربیس Orbis

اوربیس یک پایگاه اطلاعاتی مقایسه ای در زمینه اطلاعات بسیار مهم شرکت های تجاری و صنعتی است. اطلاعات مقایسه به عنوان معیاری مهم برای میزان و نحوه فعالیت شرکت های معتبر هستند که با استفاده از آنها می توان میزان فعالیت هر شرکت را سنجیدو اوربیس در حال حاضر دارای اطلاعات بیش از ۴۰۰ میلیون شرکت است که از میان آنها ۴۱ میلیون شرکت دارای اطلاعات دقیق مالی هستند.

اوربیس یکی از قوی ترین پایگاه های داده در زمینه اطلاعات مقایسه ای است. علاوه بر اطلاعات مقایسه ای اطلاعاتی مانند ساختارهای گسترده مالیاتی شرکت ها و بررسی جامع شرکت ها نیز توسط اوربیس ارائه می شوند. اوربیس علاوه بر ارائه اطلاعات آنها را بررسی کرده و پس از تجزیه و تحلیل آنها اطلاعات دسته بندی شده و استاندارد را به کاربران خود ارائه می دهد.

از جمله اطلاعات قابل ارائه از سوی اوربیس می توان به مواردی مانند شناسه منحصربفرد شرکت ها، توضیحات دقیق شرکت، کدهای صنعتی، شرح تجارت، استاندارد مالی، منابع مالی پیش بینی شده، معیارهای قدرت مالی، مالکان سودمند، ساختارهای شرکتی، توسعه دهندگان شرکتی، تحقیقات ESG، ثبت اختراعات و مالکیت معنوی، معاملات شرکتی، مشاوران شرکت ها، مناقصه های عمومی، داده های سهام و اطلاعات بورسی اشاره نمود.

 

 

 

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: