پایگاه اطلاعاتی دیتا اَکسلی

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۶-۰۷بازدید ۱۰۸۴
Posted on

پایگاه اطلاعاتی دیتا اَکسلی

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی دیتا اَکسلی Data Axle

دیتا اَکسلی با ارائه خدمات اطلاعاتی به کاربران خود کمک میکند تا از طریق داده های تجاری و با استفاده از فناوری ها هوش تجاری خود را افزایش داده و در جهت افزایش سرمایه فعالیت کنند. این مجموعه بیش از ۴۵ سال است که اقدام به ارائه اطلاعات تجاری و داده های با ارزش در این زمینه نموده است. هزاران شرکت تجاری و صنعتی در سطح دنیا با همکاری با این موسسه تصمیمات استراتژیک بهتری در زمینه فعالیت های اقتصادی خود می گیرند.

داده های ارائه شده توسط این پایگاه به مشتریان واقعی خود موجب می شود تا قابلیت های آنها در زمینه هوش تجاری افزایش یافته و در زمان مناسب نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام کنند. این مجموعه با تحلیل های خلاقانه خود بر روی داده های اقتصادی و تجاری در زمینه توسعه مشاغل و گسترش قابلیت های شرکت های کوچک و بزرگ کمک بسیاری کرده است.

یکی از مهمترین محصولات و خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به مشتریان خود ابزارهای پیشرفته و آنلاین بازاریابی هستند که همواره کاربران را شگفت زده می نمایند. مشتریان با استفاده از این ابزارها به سرنخ های جدیدی دست یافته ومی توانند بازارهای هدف نوینی را برای فروش محصولات و خدمات خود بیابند.

 

برای درخواست موردی هر یک از داده های مورد نیاز این پایگاه به کتابخانه دیجیتال یابش مراجعه نمایید

http://yabesh.ir/request

 

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: