۱۳۹۶-۰۱-۱۵بازدید ۱۷۳۶
Posted on

سرویس‌ خبرخوان inoreader

سرویس خبرخوان inoreader دارای ویژگی های زیر است:

۱- سرعتِ بهتر در نسبت با اکثر رقبا، بویژه در کشور ما که سرعت مقوله‌ای مهم و تاثیرگذار است. تقریبا می‌توان اذعان کرد که این سرویس یکی از سریع‌ترین‌هاست. مخصوصا هنگامی که وضعیت پیشفرض را روی list vieww قرار دهید و سپس هر مطلبی را که خواستید باز کنید. بهتر است روی مطالب نخوانده (unraed در بالای صفحه) کلیک کنید تا هر دفعه لازم نباشد تا کل مطالب قبلی را هم ببینید.

۲- تنظیمات آسان و در دسترس. اکثر سرویس‌ها تنظیمات اندکی را برای تغییر در اختیار کاربران می‌گذارند. inoreader بر خلاف دیگران اختیارات زیادی به شما می‌دهد.

۳- امکان به اشتراک‌گذاری بسیار خوبِ آن، که همین یک دلیل هم برای انتخاب این سرویس و کنار گذاشتن دیگر سرویس ‌ها کافی است. شما می‌توانید گروهی از دوستان را (به عنوان connections) انتخاب کرده و آنها را دعوت کنید. در این صورت برای هر کدام یک کانال تعیین می‌شود و شما میتوانید مطالبی را که می‌خواهید با یکدیگر به اشتراک بگذارید (با broadcast) و حتی بر روی آن مطالب کامنت نوشته و آن کامنت را نیز به اشتراک بگذارید. (عمومی یا فقط برای دوستانتان)

۴- امکان به اشتراک‌گذاری با سرویس‌های دیگری از جمله pocket و بسیاری دیگر، برای حفظ مطالب مهم برای آینده.

۵ – امکان فوق العاده سرویسِ readablity بالای هر مطلب که با آیکن سیاه مخصوص readability مشخص است این هم به تنهایی برای انتخاب inoreaderr کفایت می‌کند. فید بسیاری از سایتها ناقص است یعنی یا فقط تیتر آن در خبرخوان می‌آید و یا چند سطر اول آن. اما در این سرویس با کلیک بر روی آیکن readability به سادگی کل متن را در داخل inoreader می‌بینید.

۶- امکان دسته‌بندیِ بسیار آسان فیدها در پوشه‌ها

۷- پاسخگویی بسیار عالیِ مدیران سایت.

منبع: یک پزشک

آدرس سایت خبرخوان:https://www.inoreader.com

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: