معرفی پایگاه آن آرکتکچر از ابسکوهاست

On Architecture (ebscohost)

آن آرکتکچر یک آرشیو دیداری-شنیداری آنلاین در حوزه معماری است که در سال ۲۰۱۲ توسط دو معمار شیلیایی به نام­های فیلیپ د فراری و و دیگو گریس و با همکاری روانشناسی به نام کلدیو مسا پایه گذاری شد. این پایگاه دیدگاه عمیق و دقیقی از موضوعات، تجارب، کارها و نویسندگان مهم بین المللی در حوزه معماری برای کاربران فراهم می ­کند.

ویدیوهای کمک به آموزش معماری و طراحی

آن آرکتکچر یک کتابخانه آنلاین منحصر به فرد از ویدیوهای مرتبط به معماری است که با هدف کمک به آموزش معماری و طراحی در دسترس قرار گرفته­ اند. مجموعه ویدیوهای چهره­ ها، مصاحبه با معماران تاثیرگذار سراسر جهان است که درباره کارهایشان، فرایندهای طراحی و نقش معماری و معماران در جوامع امروزی صحبت می­ کنند. این مصاحبه­ ها با ویدیوهایی از پروژه­ های مهم این افراد که نشان دهنده تاسیسات و ساختمان نهایی می­ باشند، تکمیل می­ شوند. این ویدیوهای تکمیلی در تلاشند تا محیط فیزیکی آنچه را که توضیح داده می­ شود، نشان دهند.

ویدیوهای آن آرکتکچر درباره ساختمان­ ها و تاسیساتی که نشان داده می­ شوند، اطلاعات اضافه­ ای مانند مشخصات فنی، خلاصه پروژه­ ها و پروفایل شرکت­ های همکار را نیز فراهم می­ کنند. هم­چنین شامل بیوگرافی معماران و طراحان این پروژه­ ها می­ شوند.

در یک نگاه

حوزه موضوعی: هنر و معماری

مناسب برای: کتابخانه ­های دانشگاهی، کتابخانه­ های عمومی، شرکت ­ها