فروش اکانت بانک های اطلاعاتی پزشکی

بانک های اطلاعاتی پزشکی برای رفع نیاز پزشکان، دانشجویان پزشکی، اعضای هیئت علمی، کادر درمان بسیار ضروری است

شرکت یابش نیز اکانت دسترسی بخشی از این پایگاه های کاربردی پزشکی را بصورت موردی و شخصی با قیمت مناسب و با کارکرد ۶ ماه تا یک ساله ارائه می دهد.

این اکانت ها بصورت شخصی برای شما ارائه خواهد شد و براحتی می توانید از آن ها جهت آموزش و پژوهش، استفاده کنید.
هزینه ها از ۱۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزارتومان  وابسته به مدت اکانت و بانک اطلاعاتی مورد نظر شما متفاوت هستند.

————————————————————————————————————————

آپتودیت-بی ام جی پرکتیس-بی ام جی لرنینگ-بیتس ویژوال گاید-ویژوال دی اکس-نچرال مدیسن-سنفورد گاید- اس ام ال ای ایزی-مِدوان-استیت رف-کلینیکال کِی-لکچریو-یوسنترال-ایپوکریت-داینامد- ای ای پی پدیاتریک کِیر-نیوانگلند-امبیس-ویدئو اطلس آکلند-اکسس مدیسن

————————————————————————————————————————

UpToDate-UpToDate Pathways-Bestpractice BMJ-Learning BMJ-Bates’ Visual Guide-VisualDX-NaturalMedicines-Sanford Guide-USMLE EASY-StatRef-ClinicalKey-Lecturio-Ucentral-Epocrates-Dynamed-AAP Pediatric Care -NEJM-EMBASE-Acland’s Video Atlas of Human Anatomy -5MinuteConsult-AccessMedicine-boardvitals-AccessAnesthesiology-uWISE (APGO )-Thieme MedOne Education-MedOne Radiology-MedOne Plastic Surgery-MedOne Neurosurgery-AccessBiomedical Science-AccessCardiology- AccessDermatologyDxRx-AccessEmergency Medicine-AccessHemOnc-AccessMedicina-AccessMedicine-AccessNeurology-AccessObGyn-AccessPediatrics-AccessPharmacy-AccessPhysiotherapy- AccessSurgery-Case Files Collection-Clinical Sports Medicine Collection-F.A. Davis AT Collection-F.A. Davis PT Collection-JAMAevidence-Murtagh Collection-OMMBID-Pharmacotherapy Principles & Practice- LWW Advanced practice nursing – LWW Anesthesiology – LWW Board Review Series – LWW Clerkship/Clinical Rotations – LWW Emergency Medicine – LWW Exercise Science – LWW Internal Medicine – LWW Made Incredibly Easy! – LWW ObGyn – LWW Occupational Therapy – LWW Oncology – LWW Orthopaedic Surgery – LWW PA Core Education – LWW PA Rotations/Specialties – LWW Pathology – LWW Pharmacy – LWW Physical Therapy – LWW Psychiatry – LWW Speech, Language, Hearing – LWW Surgery – LWW Medical Education

بانک های اطلاعاتی پزشکی

معرفی آپتودیت:

آپتودیت یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین بانک های اطلاعاتی در زمینه پزشکی در سطح دنیا است که بیش از یک میلیون پزشک در بیش از ۱۹۰ کشور جهان از اطلاعات پزشکی موجود در آن بهره می برند. این پایگاه اطلاعاتی در واقع تنها منبع اطلاعاتی در زمینه پزشکی است که به ارائه اطلاعات مربوط به بهبود بیماران و روش های درمانی آن‌ها می پردازد. طبق مطالعات انجام شده پزشکانی که از این پایگاه اطلاعاتی استفاده می کنند حدود ۳۰ درصد از تصمیمات درمانی و پزشکی خود را تغییر می دهند. بیش از ۷۱۰۰ پزشک مشهور در سطح دنیا به همراه نویسندگان، ویراستاران و داوران در حوزه پزشکی اقدام به انتشار جدیدترین اطلاعات پزشکی به همراه توصیه های معتبر و مبتنی بر شواهد در زمینه درمان بیماران در این پایگاه اطلاعاتی می نمایند.

طبق بررسی های انجام شده روزانه پزشکان در سرتاسر جهان بیش از ۱٫۶ میلیون بار ۲۵ موضوع پزشکی را در این پایگاه مشاهده می­کنند. همچنین مباحث پزشکی بررسی شده در آپتودیت بیش از ۵۰ میلیون بار در هر ماه مشاهده شده و بررسی­ها نشان می­دهد که کاربران در بیش از ۹۴ درصد موارد جستجو پاسخ پرسش خود را از پایگاه  با موفقیت بازیابی کرده­اند که این امر نشانگر موفقیت پایگاه و بیانگر وسعت تخصص پزشکی و عمق محتوای بالینی این پایگاه اطلاعاتی است.

وب سایت اصلی:

UpToDate+ UpToDate Pathways

ثبت درخواست

معرفی بی ام جی پرکتیس:

وب سایت بی ام جی پرکتیس یک منبع مراقبت پزشکی است که به طور منحصربه‌فرد در زمینه مشاوره بیمار با مشاور پزشکی در مورد ارزیابی علائم بیماری، ترتیب آزمایش و روش درمانی ساخته شده است، همچنین یک منبع پشتیبانی قوی برای دانشجویان پزشکی، پزشکان و پرستاران و داروسازان به منظور پاسخگویی به سؤالات و چالش‌های پزشکی است و در زمینه مراقبت‌های اولیه بسیار مفید است. این وب سایت حاوی بیش از ۱۰۰۰ مبحث مبتنی بر شواهد در تخصص­های بالینی است و راهنماهایی در زمینه طول بیماری، تشخیص بیماری، رویکرد درمانی و سایر موارد را به بیمار ارائه می­دهد.

وب سایت اصلی:

Bestpractice BMJ

ثبت درخواست

معرفی بی ام جی لرنینگ:

این وب سایت در واقع یک وب سایت آموزشی در زمینه پزشکی است که به صورت مداوم منابع آموزشی با کیفیت بالا در قالب های گوناگون مانند متن، ویدئو و فایل های  صوتی را برای کاربران خود گردآوری می کند.. منابع آموزشی موجود در این وب سایت بیشتر به موضوعات روزمره و مراقب پزشکی در بیمارستان ها پرداخته و بسیاری از آنها مبتنی بر شواهد بوده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند

وب سایت اصلی:

Learning BMJ

ثبت درخواست
معرفی بیتس ویژوال گاید:

این وب سایت پزشکی تکنیک های معاینه فیزیکی در سراسر بدن را به کاربران آموزش می دهد و در حال حاضر دارای بیش از ۸ ساعت ویدئوی آموزشی در این زمینه است. از جمله کاربران این وب سایت دانشجویان پزشکی و پرستاران هستند که همواره رضایت بسیار بالایی از اموزش های موجود در این وب سایت دارند. علاوه بر ویدئوهای موجود در این وب سایت راهنماهای تصویری نیز یک منبع عالی به منظور آموزش دانشجویان و دانش آموزان در زمینه شناخت بدن مورد استفاده قرار می گیرند.

وب سایت اصلی:

Bates’ Visual Guide

ثبت درخواست

معرفی ویژوال دی اکس:

این وب سایت به نوعی یک سیستم پشتیبانی است که برای کمک به پزشکان در تشخیص درمان مناسب در نظر گرفته شده است. پزشک می­تواند پس از انجام مراقبت­های اولیه و بررسی نشانه‌های بیماری و علائم آن بیماری مورد نظر را از طریق مشخصات آن و همچنین و تصاویر موجود در وب سایت یافته و بهترین نوع درمان را برای آن انتخاب کند. این وب سایت دارای بیش از ۱۰۰ هزار تصویر است که به تشخیص بیماری­ها کمک شایانی می­کند. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های این منبع اطلاعات دارویی موجود در آن است که به تجویز بهترین نوع دارو برای درمان توسط پزشکان کمک می­کند. وب سایت ویژوال دکس هم اکنون در بیش از ۲۳۰۰ بیمارستان و درمانگاه مورد استفاده قرار گرفته و همچنین در بیش از ۹۰ دانشکده پزشکی از آن برای تدریس استفاده می شود.

وب سایت اصلی:

VisualDX

ثبت درخواست

معرفی نچرال مدیسن:

این پایگاه اطلاعاتی در زمینه بررسی و شناخت داروهای طبیعی به شیوه آزمایشگاهی و کاملا سیستماتیک به دور از عقاید سنتی پرداخته و به سوالات موجود در رابطه با این بیماری ها به شیوه علمی پاسخ مناسب می دهد.همچنین این وب سایت علاوه بر تحلیل داروها و ارائه اطلاعات علمی در مورد آنها اقدام به ازائه اطلاعات مصرفی و نحوه درمان این داروها بر اساس شواهد علمی کرده و متخصصان درمان را در این زمینه یاری می دهد. تمامی اطلاعات دارویی موجود در این پایگاه اطلاعاتی از نظر علمی بسیار معتبر بوده و مبتنی بر شواهد علمی دقیق هستند.

وب سایت اصلی:

NaturalMedicines

ثبت درخواست

معرفی سنفورد گاید:

پایگاه اطلاعاتی مراقب های پزشکی سنفورد گاید از سال ۱۹۶۹  به صورت چاپی در راستای توصیه های مراقبتی در زمینه بیماری­های عفونی راه اندازی شده است. هم اکنون محتوای این پایگاه به صورت چاپی، الکترونیکی در فضای وب و به صورت اپلیکیشن در گوشی تلفن همراه در دسترس است. در این وب سایت با مشاهده دقیق بیماران و ارائه محتواهای شواهد محور اقدام به ارائه اطلاعات پزشکی، مراقبتی و دارویی به پزشکان، پرستاران و داروسازان می­نماید. تمرکز تیم پشتیبانی این وب سایت بر دسترسی به محتوای معتبر و قابل اعتماد است. سالانه بیش از ۲۵ میلیون جستجو از طریق کاربران در این پایگاه اطلاعاتی انجام می­شود که هم اکنون در بیش از ۱۰۰ کشور جهان و به چند زبان در دسترس است. هیئت تحریریه سنفوردگاید یک تیم ۹ نفره برجسته از بهترین متخصصان بالینی و دانشگاهی است.

وب سایت اصلی:

Sanford Guide

ثبت درخواست

معرفی یو اس ام ال ای ایزی:

این وب سایت یک ابزار قدرتمند به منظور شخصی سازی دانش کاربران است. در این پایگاه اطلاعاتی بیش از ۱۱ هزار سوال از کلیه رشته ها وجود دارد که به کاربران این امکان را می دهد که نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرده و بر مفاهیم تسلط کامل پیدا کنند.

وب سایت اصلی:

USMLE EASY

ثبت درخواست

معرفی مِدوان:

مدوان در واقع یک مجموعه اطلس رنگی پزشکی است که مجموعه­ای از بیش از ۱۰۰ اطلس رنگی با کیفیت و کتاب‌های درسی الکترونیکی را در زمینه آناتومی، رشته های بالینی، تحقیقات بالینی، رادیولوژی و زیست پزشکی را فراهم آورده است. اطلس­ها و کتاب‌های موجود در این وب سایت به صورت مداوم بروزرسانی شده و همواره جدیدترین آن‌ها در اختیار کاربران قرار می­گیرد.

وب سایت اصلی:

Medone

دیگر بخشها

Medone Plastic Surgery

پایگاه اطلاعاتی کتب الکترونیکی حاوی بیش از صدها کتاب و دستورالعمل و نکات مدیریتی و هزاران تصویر و ویدئوی آموزش جراحی

medone Radiology

بخش ویژه کتابهای الکترونیکی و تصاویر و ویدئوهای اموزشی در زمینه رادیولوژی با بیش از ۱۵۷ کتاب الکترونیکی و هزاران تصویر و فایل ویدئویی آموزشی در این زمینه

Medone Neurosurgery

یک منبع آنلاین منحصربفرد در زمینه جراحی مغز و اعصاب که حاوی دسترسی بینظری به منابع آموزشی در این زمینه مانند کتب علمی، مقالات، فایل آموزشی و ویدئوهای جراحی در سراسر دنیا است.

ثبت درخواست

معرفی استیت رف:

این پایگاه اطلاعاتی پزشکی بیش از ۳۰ سال است که محصولاتی با کیفیت بالا در زمینه انفورماتیک پزشکی تولید می­کند. این پایگاه به وسیله دکتر ریچارد سوگدن تأسیس و به یک بستر عالی برای خدمات انفورماتیک پزشکی تبدیل شد. تیم پشتیبانی استیت رف متشکل از تعداد زیادی از پزشکان متخصص بوده که با ارائه منابع پزشکی معتبر و بروز خدمت بسیار زیادی به جامعه پزشکی در سطح دنیا می­کند. محصول برتر این پایگاه اطلاعاتی یک کتابخانه مرجع پزشکی آنلاین است که به منظور مراقبت­های بهداشتی تأسیس شده است. کاربران این کتابخانه آنلاین از جمله پزشکان متخصص، دانشجویان و همچنین محققان در سراسر جهان می­توانند از جدیدترین منابع اطلاعاتی موجود در این کتابخانه بهره ببرند. محتوای اطلاعاتی موجود در استیت رف شامل منابع اطلاعاتی بیش از ۳۸ ناشر مشهور در سطح دنیا است. علاوه بر منابع اطلاعاتی موجود در این کتابخانه استیت رف با برترین صنعت­های بهداشتی در زمینه درمان همکاری کرده تا بتواند بهترین محصولات انفورماتیک را ارائه دهد.

وب سایت اصلی:

StatRef

ثبت درخواست

معرفی کلینیکال کِی:

کلینیکال کی یک کلینیک در دسترس در تلفن همراه شما است که طیف گسترده ای از مطالب پزشکی مانند مجلات، متون پژوهشی، بررسی های پزشکی، نکات مراقبتی بالینی، ویدئوهای جراحی و معرفی داروها را در اختیار شما قرار می دهد. در بررسی­های بالینی این وب سایت اطلاعات دقیق و معتبر و قابل استفاده برای پزشکان در زمینه­های تشخیص، درمان، نظارت، غربالگری و پیشگیری از بیماری ها ارائه می­شود. همچنین ویدئوهای موجود در وب سایت کلینیکال کی رویه­های انواع جراحی­ها را برای پزشکان نمایش داده و در قسمت دارویی آن نیز یک پایگاه اطلاعاتی قوی از داروها و نکات بالینی ذکر شده است.

وب سایت اصلی:

ClinicalKey

ثبت درخواست

معرفی لکچریو:

یکی از مهم‌ترین مسائلی که دانشجویان حوزه پزشکی دارند روبرو شدن با چالش‌های پزشکی و بهداشتی در دوران تحصیل است که نیازمند یک منبع برای ارائه بهترین راهنمایی در این زمینه است. هدف وب سایت لکچریو ارائه بهترین ابزارهای یادگیری در زمینه بهداشت و پزشکی به منظور رفع چالش­های دانشجویان این حوزه است. متخصصان این حوزه در وب سایت لکچریو تلاش می‌کنند که به مقدار وسیعی علوم بنیادی و تخصصی را برای دانشجویان فراهم آورده و نوعی تغییر در آموزش در زمینه بهداشت را فراهم آورند.

به همین منظور لکچریو یک منبع آموزش دیجیتال با کیفیت بالا و مقرون به صرفه و به شیوه شخصی ایجاد کرده است. در این وب سایت یک پلتفرم شخصی مطابق با زبان، دانشکده و نیازهای آموزشی دانشجویان ایجاد شده که دانشجویان می توانند همراه با جدیدترین فناوری های یادگیری از آن بهره ببرند. تیم پشتیبانی لکچریو متشکل از ۲۵۰ پزشک برتر در همه زمینه ها از جمله مربیان مدارس معتبر پزشکی مانند دانشگاه هاروارد، جان هاپکینز و کالج دانشگاه لندن هستند که به صورت مداوم بر کیفیت و اعتبار مطالب منتشر شده در لکچریو نظارت کامل دارند.

وب سایت اصلی:

Lecturio

ثبت درخواست

معرفی یوسنترال:

علم پزشکی یک علم نامحدود است که روزانه با بیماری ها و چالش های جدیدی روبرو می شود. کمپانی یوسنترال در این زمینه خود را متعهد میداند که با استفاده از نوآوری های دیجیتالی و موبایلی به پیشبرد مراقبت های بهداشتی و افزایش سطح دانش پزشکی یاری برساند. به همین منظور یک تیم پزشکی متشکل از انجمن‌های پزشکی، ناشران، دانشگاه­ها و شرکت‌های مرتبط با مسائل پزشکی به همکاری یکدیگر اقدام به راه اندازی وب سایت یوسنترال کرده­اند تا بتوانند در بیش از ۵۰۰ موسسه بهداشتی به بیش از ۵ میلیون متخصص بهداشتی و پزشکی در سطح دنیا یاری برسانند. این تیم پزشکی محتوای نهایی را پس از طی یک چرخه کامل و بررسی دقیق در این وب سایت منتشر می کنند. محتواهای پزشکی در یوسنترال  بر روی یک بستر نرم افزاری از طریق نویسندگان آنلاین و با نظارت و مدیریت تیم پزشکی منتشر می­شوند.

وب سایت اصلی:

Ucentral

ثبت درخواست

معرفی ایپوکریت:
اطلاعات پزشکی موجود در این وب سایت توسط یک تیم تحقیقاتی بسیار قوی متشکل از پزشکان تهیه می شود. داروسازان و پزشکان موجود در این تیم تحقیقاتی از طریق جمع آوری داده­های علمی و بررسی صحت آنها اقدام به ارائه اطلاعات پزشکی دقیق و معتبر کرده و به کاربران این اطمینان را می­دهند که محتوای بالینی معتبری در دسترس خود دارند. این تیم از سال ۱۹۹۸  شروع به فعالیت نموده و به صورت مداوم اطلاعات بالینی ضروری را برای پزشکان و پرستاران فراهم می­آورد. محتوای موجود در این وب سایت مورد استفاده بیش از یک میلیون کاربر قرار می­گیرد.

وب سایت اصلی:

Epocrates

ثبت درخواست

معرفی دینامد:

وب سایت دینامد یک منبع پزشکی است که به منظور تسهیل مراقبت از بیماران و مبتنی بر شواهد راه اندازی شده است. در واقع هدف اصلی این وب سایت بهبود روند مراقبت از بیماران از طریق بروزرسانی مداوم نتایج مراقبت های پزشکی و بهداشتی و ارائه دقیق­ترین روشها بر اساس شواهد درمان بیماران است. این روند به صورت مداوم و با نظارت برترین پزشکان در سطح دنیا انجام می‌شود و تمامی محتواهای منتشر شده در این وب سایت از معتبرترین محتواهای پزشکی هستند. سالانه بیش از یک میلیون مقاله تحقیقاتی جدید به همراه صدها دستورالعمل بالینی توسط این وب سایت منتشر می شود. این امر موجب افزایش دانش بروز شده پزشکان در زمینه درمان شده و پزشکان می­توانند پیش از انجام درمان های جدید برای بیماران از نتایج آن آگاهی بیایند.

تیم پشتیبانی دینامد متشکل از پزشکان از رشته های مختلف به همراه متدولوژیست ها به صورت روزانه با هدف شناسایی جدیدترین اطلاعات بالینی و ترکیب آن با دانش فعلی مشغول فعالیت هستند. این تیم به منظور استفاده از جدیدترین دستورالعمل های بالینی روزانه این دستورات را از سراسر دنیا جمع آوری کرده و مورد بررسی قرار می دهند و پس از اطمینان از صحت و اعتبار آنها تمامی محتواها را در دینامد منتشر می‌کنند. هدف دینامد این است که کاربران آن همواره به جدیدترین و عینی ترین اطلاعات بالینی به منظور پشتیبانی از مراقبت­های بهداشتی دسترسی داشته باشند.

وب سایت اصلی:

Dynamed

ثبت درخواست

معرفی ای ای پی پدیاتریک کِیر:

این منبع اطلاعاتی آنلاین شامل طیف کاملی از اطلاعات پزشکی و بالینی است که در زمینه مراقبت از کودکان و محتواهای آموزشی درباره آنها فعالیت می کند. این منبع یک ابزار نوآورانه و پویا است که شامل منابع بسیاری مانند متن ها، ابزارها و فیلم های آموزشی است. در زمینه مراقبت از اطفال این منبع پاسخ های ترکیبی معتبری از بیماری و پرسش های شما به شما می دهد. منابع این وب سایت بیشتر به زبان انگلیسی و اسپانیایی هستند.

وب سایت اصلی:

AAP Pediatric Care

ثبت درخواست

معرفی ژورنال پزشکی نیوانگلند:

این ژورنال پزشکی کلیه مقالات علمی در سراسر جهان را در ۲۳ تخصص پزشکی به کاربران خود ارائه می دهد. علاوه بر متون موجود در این وب سایت صدها جدول، تصویر و ویدئوی آموزشی در زمینه های مختلف پزشکی نیز وجود دارد.

وب سایت اصلی:

NEJM

ثبت درخواست

معرفی امبیس:

ام بیس یک پایگاه اطلاعاتی قوی و معتبر در زمینه علوم زیست پزشکی است. این پایگاه مهمترین کتب زیست پزشکی را از سال ۱۹۴۷ در سطح بین المللی جمع آوری کرده و به همراه مقالات علمی موجود در این زمینه فهرست بندی کرده است. این پایگاه برای کاربرانی که به دنبال اطلاعات علمی در زمینه های دارویی و اثربخشی آنها، اطلاعات زیست پزشکی و ابزارهای پزشکی هستند طیف وسیعی از منابع اطلاعاتی را فراهم آورده و پاسخگوی نیاز کاربران است.

وب سایت اصلی:

EMBASE

ثبت درخواست

معرفی ویدئو اطلس آکلند:

این اطلس ویدئویی بیش از ۳۰۰فیلم اناتومی سه بعدی از بدن انسان را برای کاربران فراهم آورده است. تمامی کاربران این وب سایت مانند پزشکان، دانشجویان و پرستاران می توانند به سادگی به تمامی این ویدئوها دسترسی داشته باشند.

وب سایت اصلی:

Acland’s Video Atlas of Human Anatomy

ثبت درخواست

معرفی اکسس مدیسن:

اکسس مدیسن یک وب سایت از مجموعه پزشکی مک گراوهیل است که یک منبع جامع پزشکی آنلاین به شمار می آید. این وب سایت طیف کاملی از اطلاعات پزشکی و ضروری را در دسترس کاربران قرار می دهد. اطلاعات این نرم افزار به صورت مداوم توسط یک هیئت برجسته از برترین متخصصان پزشکی در زمینه های مختلف بروزرسانی شده و منبع قابل اعتماد و معتبری از اطلاعات پزشکی را در گوشی همراه شما پدید می آورد. این وب سایت منابع پزشکی متنوعی را در اختیار شما قرار می­دهد تا به وسیله آن‌ها بتوانید سطح علوم پایه خود را افزایش داده و دانش خود را بروز کنید. وب سایت اکسس مدیسن با در دسترس قرار دادن منابع پزشکی، کتب راهنما و آموزشی و همچنین ویدئوهای آموزشی کمک بسیاری به دانشجویان، پرستاران و پزشکان در زمینه آموزش می­نماید.

وب سایت اصلی:

AccessMedicine

دیگر محصولات قابل ارائه از این خانواده

AccessAnesthesiology
AccessBiomedical Science
AccessCardiology
AccessDermatologyDxRx
AccessEmergency Medicine
AccessHemOnc
AccessMedicina
AccessMedicine
AccessNeurology
AccessObGyn
AccessPediatrics
AccessPharmacy
AccessPhysiotherapy
AccessSurgery
Case Files Collection
Clinical Sports Medicine Collection
F.A. Davis AT Collection
F.A. Davis PT Collection
JAMAevidence
Murtagh Collection
OMMBID
Pharmacotherapy Principles & Practice

ثبت درخواست

مجموعه LWW Health Library

معرفی هلث لایبرری نرسینگ

معرفی هلث لایبرری سرجری

معرفی هلث لایبرری مدیکال اجوکیشین

معرفی هلث لایبرری بورد ریوویو

معرفی هلث لایبرری کلرشیپ

هلث لایبرری ارتوپدیک

و…..

رفتن به صفحه ی توضیحات کامل

معرفی ۵مینتس کانسلت:

هدف این وب سایت پاسخگویی سریع به سوالات پزشکی است. پزشکان و متخصصان سلامت در هر زمان و هر مکان می توانند پرسش های خود را درون سایت جستجو کرده و به سریعترین و قابل اعتمادترین پاسخ ممکن دسترسی پیدا کنند. این منبع دیجیتالی به کاربران خود کمک می کند که بهترین تصمیم را در زمینه تشخیص و درمان بیماری در زمینه مراقبت های اولیه داشته و با پشتیبانی روزانه از پرفروش ترین محتواهای پزشکی معتبرترین پاسخ را در اختیار آنها قرار دهد. این منبع آنلاین در شناخت تشخیص بیماری، روش درمانی و مدیریت هزاران بیماری از معتبرترین منابع موجود است

وب سایت اصلی

۵MinuteConsult

ثبت درخواست

وب سایت بورد ویتالز:

یک وب سایت پزشکی که تمامی منابع موجود در آن به پایگاه های مطرحی همچون نشریات ویلی و پزشکان مشهور در سطح دنیا ارجاع داده می شود. محتوای موجود در این وب سایت مورد استفاده دانشگاه های علوم پزشکی، بیمارستان ها و کتابخانه های تخصصی پزشکی قرار می گیرد. یکی از ویژگی های این وب سایت وجود تعداد بالایی از آزمون های تخصصی برای آشنایی بیشتر مراجعان با نحوه سوالات در این رشته ها. از جمله این آزمونها عبارتند از:

پزشکی

پزشکی خانواده

مغز و اعصاب

زنان

اطفال

روانپزشکی

جراحی

وب سایت اصلی

boardvitals

ثبت درخواست
معرفی پایگاه اطلاعاتی

پایگاه اطلاعاتی کاکرین مجموعه ای از پایگاه ها است که در زمینه ارائه اطلاعات شواهدمحور با موضوع مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند. این پایگاه اطلاعاتی با بررسی سیستماتیک منابع موجود در زمینه مراقبت های بهداشتی اقدام به ارائه اطلاعات سیستماتیک مورد نیاز کاربران می نماید. بخش CDSR این پایگاه شامل کلیه بررسی های سیستماتیک به همراه پروتکل های موجود در پایگاه است که توسط گروه های متخصص این پایگاه تهیه شده اند. این بررسی های سیستماتیک پس از تائید از سوی کارشناسان منتشر شده و به صورت مداوم بروزرسانی می شوند.

یک بخش مهم از این پایگاه اطلاعاتی بخش Central آن است. این بخش اولین بار در سال ۱۹۹۶ آغاز به کار کرد. در این قسمت گزارش های مفصلی به همراه اطلاعات کتابشناختی در زمینه آزمایش های بالینی تصادفی و نیمه تصادفی در اختیار کاربران قرار می گیرد. منابع اطلاعاتی این بخش به صورت عمده از دو پایگاه اطلاعاتی پزشکی  PubMed و Embase تامین می شود. علاوه بر این دو پایگاه وب سایت های دیگری نیز مانندCINAHL  ClinicalTrials.gov و WHO در این زمینه با کوکران همکاری دارند.

وب سایت اصلی:

cochranelibrary

ثبت درخواست