Posted on

معرفی پایگاه گلوبال دیتا Global Data

معرفی پایگاه اطلاعاتی Globaldata

گلوبال دیتا یک پایگاه اطلاعاتی بسیار قدرتمند و معتبر در زمینه ارائه تحلیل اطلاعات و داده های صنایع مختلف است. این پایگاه اطلاعاتی با هدف کمک به کاربران در زمینه رفع نیازها و مشکلات و پیش بینی و حل مسائل آینده اقدام به فعالیت نموده است. این پایگاه اطلاعاتی با استفاده از داده های منحصربفرد و همچنین برترین تحلیل ها توسط متخصصان در صنایع مختلف معتبرترین اطلاعات را درباره بزرگترین صنایع دنیا در اختیار کاربران قرار می دهند. شرکت های صنعتی، متخصصان صنایع و سازمان های دولتی به آسانی می توانند از طریق پلت فرم ایجاد شده توسط پایگاه اطلاعاتی گلوبال دیتا به اطلاعات تخصصی و معتبر دسترسی یافته و بهترین تصمیمات را در این زمینه ها بگیرند.

یکی از مهمترین داده های پایگاه گلوبال دیتا ارائه استاندارد در صنایع مختلف است. این پایگاه به عنوان سازمان ارائه دهنده استاندارد طلایی به سازمان های مختلف به صورت مداوم اطلاعات را دریافت و تجزیه و تحلیل می نماید. و به همین ترتیب معتبرترین اطلاعات بازار صنایع را تولید می کند. به همین منظور این پاگاه برای دستیابی به تحلیل های عمیق در صنایع از متخصصان،تحلیلگران، رزونامه نگاران، مشاوران و هزاران نفر از اندیشمندان خارجی بهره می برد. طبق آمار منتشر شده در وب سایت گلوبال دیتا تعدادی از گزارش های موجود در این پایگاه اطلاعاتی در صنایع مختلف به این شرح است:

  • صنعت ساخت و ساز و ساختمان   ۷۳۲۷۰    گزارش
  • صنعت تولید دستگاه های پزشکی ۱۳۲۳۴    گزارش
  • صنعت نفت و گاز                        ۱۰۳۶۵    گزارش
  • صنعت داروسازی                        ۷۳۹۴     گزارش
  • صنایع تکنولوژی                           ۳۲۳۵    گزارش
  • صنایع دفاعی                             ۳۱۶۱    گزارش
  • صنایع معدن                                ۳۴۷     گزارش
  • صنایع خودرو                                ۱۷۰    گزارش

هدف این پایگاه کمک به هزاران شرکت و موسسه صنعتی در سطح دنیا است. رویکرد خاص این پایگاه تکیه بر سه اصل اطلاعات بر اساس داده ها، فناوری و انسان است که می تواند منجر به دستیابی به اطلاعاتی منحصربفرد به منظور آینده نگری بیشتر و پیش بینی مسائل مبهم در آینده در زمینه صنعت است. تجزیه و تحلیل داده ها در این پایگاه در هر زمینه از صنعت بسیار عمیق بوده و زنجیره اطلاعاتی با ارزشی از صنعت و بازار را در اختیار کاربران قرا می دهد. داده های موجود در این پایگاه به گونه ای تحلیل می شوند که پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای کاربران باشند. این داده ها بر اساس معیارهایی مانند موضوعات، شرکت ها و مناطق جغرافیای مختلف دسته بندی می شوند.

منبع اطلاعاتی موجود در این پایگاه اطلاعاتی صنعتی در دیگر پایگاه ها قابل بازیابی نبوده و به صورت مستقیم توسط متخصصان این حوزه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و منتشر می شوند. مزیت ویژه این پایگاه ارائه اطلاعات دقیق، معتبر و عمیق از میلیون ها داده است که به صورت مداوم بروزرسانی می شوند. مجموعه متخصصین این پایگاه شامل ۳۵۰۰ کارمند در ۲۵ کشور جهان هستند که وظیفه تولید معتبرترین اطلاعات را در این زمینه بر عهده دارند، همچنین بیش از ۱۵۰ دانشمند در زمینه هوش مصنوعی در سطح دنیا با این پایگاه همکاری دارند که در کنار ۵۰ مشاور حرفه ای در زمینه مسائل استراتژیک با این تیم همکاری می کنند.

سیستم جستجوی موجود در این پایگاه دارای یک سیستم پیشرفته با رابط کاربری انعطاف پذیر بوده که اطلاعات را در کمترین زمان در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین در این پایگاه با استفاده از برچسب گذاری های متعدد و از طریق قرار دادن لینک درون مطالب امکان دستیابی زنجیره ای به اطلاعات درون پایگاه فراهم است و به این صورت کاربران با صرف کمترین زمان امکان دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود را می یابند.

منبع

https://www.globaldata.com/who-we-are/

برای دسترسی به گزارشها و داده های پایگاه اطلاعاتی گلوبال دیتا در حوزه های نفت، گاز، انرژی، نیرو، پزشکی، فناوری و داروسازی می توانید بعد از حستجو در اینجا و یافتن مدرک مورد نیاز برای ثبت درخواست از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

http://yabesh.ir/request/