پایگاه اطلاعاتی اینترنشنال ترید سنتر

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۶-۰۹بازدید ۲۷۵۸
Posted on

پایگاه اطلاعاتی اینترنشنال ترید سنتر

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی اینترنشنال ترید سنتر International trade Center

سازمان ITC در سال ۱۹۶۴ توسط سازمان تجارت جهانی و سازمان ملل متحد به عنوان مرکز تجارت بین المللی آغاز به کار کرد. این موسسه تنها سازمان توسعه ای است که برای کمک به توسعه شرکت های تجاری کوچک و متوسط و رشد و اتصال آنها به تجارت جهانی اختصاص داده شده است.

این سازمان به شرکت های کوچک و متوسط در کشورهای در حال توسعه این امکان را می دهد تا فضای رقابتی را ایجاد کرده و برای تجارت و سرمایه گذاری به بازارهای بین المللی متصل شوند. در نتیجه این فعالیت شرکت های تجاری توسعه یافته و کسب و کار آنها رونق گرفته که در نهایت منجر به درآمدزایی بالاتر و ایجاد شغل بیشتر می شود.

این سازمان ماموریت خود را تقویت توسعه فراگیر و پایدار اقتصادی در جهت دستیابی سازمان تجارت جهانی به هدف خود یعنی ایجاد تاثیر تجاری برای همیشه در جهت توسعه پایدار می داند. این سازمان با تقویت توسعه تجاری شرکت ها و ادغام آنها با تجارت بین المللی و حمایت مالی سرمایه گذاران در کشورهای در حال توسعه در جهت دستیابی به اهداف ذکر شده قدم برمیدارد.

پایگاه اطلاعاتی این سازمان دارای طیف وسیعی از اطلاعات مربوط به این حوزه است. به عنوان مثال به گزارش های تخصصی در زمینه های تجارت کشورها، ابزارهای تحلیل بازار، اطلاعات بازارها، نشریات تخصصی، نشریات موضوعی، چشم اندازهای رقابتی، گزارش های سالانه، انتشارات انجمن های تجارت جهانی و بسیاری موارد دیگر میتوان اشاره کرد.

 

 

 

 

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: