کتابخانه آنلاین لِرن تِچ لیب

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۱۱-۰۶بازدید ۲۹۹
Posted on

کتابخانه آنلاین لِرن تِچ لیب

 

معرفی کتابخانه آنلاین لِرن تِچ لیب LearnTechLib

این کتابخانه یک منبع آنلاین و گسترده با انبوهی از منابع اطلاعاتی است که برای کاربران خود بسیار کاربردی بوده و اطلاعات و محتواهای علمی بی نظیری را در دسترس آنان قرار می دهد. این کتابخانه دیجیتال بیش از ۳۰ سال است که ارائه انواع منابع اطلاعاتی مشغول به فعالیت است و تا به حال مجموعه ای عظیم از اطلاعات را که شامل ۱۳۵ هزار سند علمی از بیش از ۲۶ هزار نویسنده را دارا می باشد.

منابع اطلاعاتی این کتابخانه در همه حوزه های موضوعی و علمی به شکل های مقالات مجلات، چکیده مقاله های علمی، مقالات کنفرانس ها، کتاب های الکترونیکی، گزارش ها، پایان نامه ها، ویدئوهای علمی و آموزشی، سخنرانی های علمی، اسلایدهای آموزشی و وبینارها است. در حال حاضر این کتابخانه دارای بیش از ۱۰۰ هزار مقاله و ۴۹ کتاب الکترونیکی به شکل های مختلف است.

از جمله مزایای استفاده از این کتابخانه می توان به صرفه جویی در زمان با جستجوی یکپارچه در یک پایگاه اطلاعاتی، امکان استفاده از منابع اطلاعاتی به همه شکل های الکترونیکی و همه قالب های نرم افزاری، استفاده از موتور جستجوی کارآمد، امکان دریافت ایمیل های هشدار، امکان مجموعه سازی شخصی از اطلاعات مورد نیاز و در دسترس بودن مداوم اطلاعات اشاره کرد.

 

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: