Posted on

انتشارات دانشگاه آکسفورد OUP

 

معرفی انتشارات دانشگاه آکسفورد Oxford University Press

انتشارات دانشگاه آکسفورد یک ناشر بین المللی و معتبر دانشگاهی است که زیر مجموعه دانشگاه آکسفورد به شمار می آید. این انتشارات حدود ۴۰۰ سال است که به عنوان انتشارات دانشگاهی مشغول به فعالیت است و یکی از معتبرترین انتشارات ها در سطح جهان محسوب می شود. برنامه انتشاراتی این مجموعه بسیار متنوع بوده به گونه ای که هم اکنون در بسیاری از کشورها و به بیش از ۴۰ زبان منابع اطلاعاتی این انتشارات به شکل های چاپی و الکترونیکی منتشر می شوند.

منابع اطلاعاتی این انتشارات شامل طیف بسیار گسترده ای از منابع در حوزه های موضوعی و مقاطع تحصیلی مختلف می شود. این منابع اطلاعاتی از دبستان ها تا مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاهی را شامل شده و هدف آن انتشار منابع آموزشی با کیفیت با هدف پیشبرد آموزش جهانی با پشتیبانی از دانش است. پوشش موضوعی این انتشارات بسیار گسترده بوده و شامل بخش ها و سایت های متنوعی است.

کاربران می توانند برای دستیابی به منابع اطلاعاتی در رشته های مختلف مانند علوم انسانی و اجتماعی، پزشکی و پیراپزشکی، مددکاری اجتماعی، پایگاه مجلات، پایگاه علوم سیاسی و حقوق و بسیاری از این موارد به وب سایت های مربوط مراجعه کرده و منابع اطلاعاتی مورد نیاز خود را جستجو کنند. برای دسترسی به هر یک از وب سایت های انتشاراتی از لینک های زیر استفاده نمایید.

 

وب سایت مجلات آکسفورد academic.oup 

آشنایی بیشتر

 

وب سایت کتاب های روانشناسی آکسفورد Oxford Clinical Psychology

آشنایی بیشتر

 

وب سایت مطالعات اسلامی آکسفورد Oxford Islamic Studies Online

آشنایی بیشتر

 

وب سایت اطلاعات پزشکی آکسفورد Oxford Medicine Online

آشنایی بیشتر

 

وب سایت داده های کتاب شناختی مقالات آکسفورد Oxford Bibliographies 

 

وب سایت کتاب های حقوقی آکسفورد Oxford Law Trove

 

وب سایت کتاب های علوم سیاسی اکسفورد Oxford Politics Trove

 

وب سایت مقالات مددکاری اجتماعی آکسفورد Oxford Social Work

 

وب سایت کتاب های ادبیات کلاسیک جهان آکسفورد Oxford Worlds Classics