معرفی پایگاه کارنت پروتکلز وایلی

همکار یابش - مثنوی۱۳۹۹-۰۵-۲۷بازدید ۲۵۴۳
Posted on

معرفی پایگاه کارنت پروتکلز وایلی

پایگاه کارنت پروتکلز چیست؟

از وب سایت هایی که اقدام به ارائه پروتکل های علمی در زمینه های متفاوتی می نماید آنلاین لایبرری وایلی Online Library Wiley است. این وب سایت به محققان، دانشجویان، دانشگاه ها و شرکتها کمک می کند تا به اهداف خود در دنیای همیشه در حال تغییر برسند. وایلی بیش از ۲۰۰ سال است با ارائه راه حل های آموزشی در زمینه های مختلف مانند ارزیابی و صدور گواهینامه ای مختلف، آموزش، اشتغال و توسعه به کاربران خود یاری می رساند.

یکی از مهمترین محصلات این سایت ارائه پروتکل های علمی است. در حال حاضر این مجموعه دارای بیش از ۲۴ هزار تکنیک علمی است که به محققان و پژوهشگران روش های موثر و کارآمدی را ارائه می دهد و مسیر را برای کشفیات جدید هموار می کند. پروتکل های ارائه شده در این وب سایت کاملا دقیق و بازبینی شده به همراه جزئیات کامل بوده و به محققان این امکان را می دهد که با بهره وری بیشتر در زمان و منابع تحقیقات خود را پیش ببرند.

تمامی مقالات پروتکل این وب سایت کاربرپسند بوده و هر سوال و ابهام ممکن را پیش بینی کرده و پاسخ آن را نیز درج نموده است. بیش از ۳۰ سال است که قالب پروتکل استاندارد توسط این تیم تهیه و اجرا شده است. از جمله کاربران نیازمند به اینگونه از پروتکل ها می توان به دانش جویان، محققان،پزشکان، تکنسین ها و همچنین مسئولین آزمایشگاه ها در بخش های مختلف اشاره نمود.

لینک دسترسی به وب سایت:

https://currentprotocols.onlinelibrary.wiley.com

روش دسترسی به منابع پروتکل وایلی:

 

برای خرید فایل پی دی اف پروتکل های آزمایشگاهی و پزشکی از طریق ثبت درخواست موردی اقدام کنید

http://yabesh.ir/request

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:
مطالب مرتبط: