انجمن دندانپزشکی آمریکا

همکار یابش - مثنوی2021-07-05بازدید 1258
Posted on

انجمن دندانپزشکی آمریکا

 

معرفی انجمن دندانپزشکی آمریکا ADA

American Dental Association

انجمن دندانپزشکی آمریکا با بیش از ۱۶۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه با دارا بودن بیش از ۱۶۲ هزار عضو اقدام به فعالیت در حوزه دندانپزشکی و تقویت مهارت ها و دانش اعضای خود نموده است. این انجمن هدف خود را ارتقاء سطح دانش دندانپزشکان و اطمینان از مهرات های آنان می داند.

همچنین این انجمن یکی از اهداف جدی خود را افزایش بهداشت و دندان می داند تا با افزایش آگاهی افراد جامعه و عدم مصرف مواد مخدر و نوشیدنی های الکلی مانع از افزایش بیماری ها و سرطان های دهان و دندان شوند.

از فعالیت های مهم این انجمن بخش انتشارات آن است که اقدام به ارائه اطلاعات بروز و مناسب با نیاز دندانپزشکان و کاربران خود می نماید. یکی از مهمترین انتشارات آنها مجله تخصصی و بین رشته ای منتشر شده توسط این انجمن است که به صورت رایگان و دسترسی آزاد در اختیار کاربران قرار می گیرد و هدف آن آگاهی در زمینه سلامت دهان و دندان است.

استانداردهای منتشر شده توسط این انجمن نیز در زمینه تضمین کیفیت محصولات دندانپزشکی منبع علمی مهم دیگری است که مورد استفاده بسیاری از دندانپزشکان قرار گرفته و با بهره گیری از این استانداردها در جهت رضایت بیماران تلاش می نمایند.

برای آشنایی بیشتر با بخش اطلاعات علمی این انجمن به اینجا مراجعه نمایید

 

منبع

https://www.ada.org/en/about-the-ada

 

 

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب: