خرید اشتراک مجلات حرفه ای خارجی

“یابش” با توجه به اهمیت  مجلات حرفه ای Professional magazine که به انتشار مطالب فناورانه، کاربردی و کلیدی در حوزه ی خود مبادرت می کنند، “پیش خوان مجلات یابش” را، راه اندازی کرده است.

انواع مجلات  در دو دسته بندی هستند:
مجلات حرفه ای (علمی-فناوری-تجاری)،  مجلاتی را شامل می شوند که علاوه بر مطالب علمی، فناورانه، مرتبط با یک حرفه ی خاص،  شامل اخبار و مطالب تجاری و بازار حوزه ی مربوطه نیز هستند.

و مجلات علمی پژوهشی که دارای مقالاتی هستند از تحقیقات دانشگاهی، آزمایشگاهی و یا عملی پژوهشگران منتشر و به جامعه ی علمی ارائه شده است.

 

مشتریان ما وابسته به نیازهایشان معمولا از هر دو دسته مجلات انتخاب می کنند و خدمات یابش  به صورت ارائه ی آنلاین در فضای پیش خوان و یا ارائه آفلاین که از طریق ایمیل، ارسال روی دی وی دی و یا ارسال روی هارد صورت می پذیرد.

هم اکنون ۱۵ عنوان مجله بصورت آنلاین در Magz.Yabesh.ir قرارداده شده است که بصورت دائمی بروز رسانی می شوند و بر اساس آی پی IP-Based در اختیار سازمان ها، کتابخانه ها و مراکز دانشگاهی قرار می گیرد.

هزینه های اشتراک مناسب و برای تعداد های بالا تخفیفات بیشتری منظور می گردد.

  • این سرویس به مشتری اجازه می دهد ژورنال های مد نظر را به صورت الکترونیکی حداکثر یک ماه پس از تاریخ انتشار بصورت ایمیلی دریافت کند.
  • جهت استعلام قیمت ها با [email protected] و یا با ۰۹۱۵۱۱۰۵۲۸۵ تماس بگیرید.
  • با کلیک بر روی عناوین زیر بروشور و لیست مربوط به هر موضوع دانلود خواهد شد.
  •  علاوه بر فهرست های زیر که برای مجلات حرفه ای ارائه شده اند،  حتماً از لیست مجلات علمی و پژوهشی هم بازدید بفرمایید.

General-title

 

——- مجلات حرفه ای مهندسی ——-

EngGenEnergyCivil MechanicsCivilCommuCivilChem-ENGArchTransAeroSafetyOIland-GasMaterRailWayPack

 

——- مجلات حرفه ای حوزه ی علوم پایه ——-

PhysChemMathBiologyEnviroGeologyFoodSport

 

——-مجلات حرفه ای حوزه ی علوم انسانی ——-

ManagerBussLibraryLawInstrunceEDUGeographyHotel

 

——-مجلات حرفه ای حوزه ی علوم پزشکی——-

 

——-مجلات حرفه ای حوزه ی کشاورزی و صنایع غذایی ——-

agriagriFood

 

—————————- سرویس میزبانی ابری مجلات —————————-

در این سرویس دانشگاه، کتابخانه، سازمان می تواند فضای مورد نیاز مجلات خود را تهیه کند (مثلا برای ده عنوان نشریه با آرشیو سه ساله فرض می کنیم دو گیگابایت فضا لازم دارد) و بر اساس نیازمندی های خود دسترسی تعیین کند (معمولا بر اساس آی پی :کسانی که در آن محدوده از آی پی باشند امکان دانلود مطالب را دارا می باشند) ما اکانت و فضای تعیین شده را در اختیار مشتری قرار می دهیم آموزش های لازم نیز ارائه می شود و یا اینکه به YaBeSH واگذار می شود.

نمونه ی این کار در وب سایت مپنا مگز موجود می باشد که برای مشتری آخرین شماره مجلات مورد نظر بصورت آنلاین و بر اساس دسترسی در محدوده ی آی پی ها ارائه شده است.

ضمنا ما توانایی تأمین تمام مجلات مورد نظر دانشگاه، کتابخانه  و سازمان چه به صورت اشتراک سالیانه و چه به صورت آرشیو را داریم. این ها می تواند هم بصورت آنلاین در فضای ابری اشتراکی ارائه شود و هم می تواند بصورت آفلاین به مشتری ارائه شود تا در نرم افزارهای خود واریز کندو هم اکنون ما سالیانه در حدود ۵۰۰ عنوان نشریه لاتین برای مشتریان خود تأمین میکنیم.

ضمنا مجلات فارسی که مشتری مشترک است نیز در پلتفرم ابری قابلیت بارگزاری دارد.نمونه کتابدار ۲٫۰  گزیده مدیریت
—————————-