پایگاه اطلاعاتی مدوان اجوکیشن

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۱-۲۴بازدید ۱۶۲۴
Posted on

پایگاه اطلاعاتی مدوان اجوکیشن

معرفی پایگاه اطلاعاتی مدوان اجوکیشن medone education

مدوان اجوکیشن چیست؟

مدوان یک پلتفرم آموزشی چندرسانه ای پیشرفته است که برای دانشجویان، محققین، پزشکان، پرستاران، متخصصین و تمامی افرادی که نیاز به آشنایی با آناتومی بدن انسان دارند مفید است. این پلتفرم آموزشی به گونه ای طراحی شده است که در زمینه آموزش بالینی و توسعه دانش کاربران و افزایش مهارت های بالینی ضروری اطلاعات علمی معتبر و جدید را ارائه دهد.

منابع اطلاعاتی مدوان اجوکیشن:

تمامی منابع اطلاعاتی موجود در مدوان با بالاترین کیفیت در دسترس همه افراد در هر مکان و زمان هستند. این پلتفرم به کاربران خود این امکان را می دهد که دانش خود را به وسیله کتاب ها و مجلات بروز و همچنین آخرین راهنمایی های موجود در زمینه تکنیک های بالینی، روش های جراحی و موارد ضروری بروز کنند. مدوان دارای انواع منابع اطلاعاتی به شکل های گوناگون است که عبارتند از:

 1. کتاب ها: مدوان دارای بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در موضوع های تخصصی پزشکی است که همه آنها دارای تصاویر آموزشی با کیفیت هستند.
 2. ماژول های آموزشی: این پایگاه دارای ۵ ماژول آموزشی در موضوعات سیستم قلبی و عروقی، اختلالات پوستی، سیستم غدد درون ریز، سیستم گوارش و سیستم هماتولوژی بدن است. این ماژول های آموزشی برگرفته از محتواهای کتاب های درسی هستند که برای شرکت در آزمون های تخصصی دانشجویان طراحی شده اند.
 3. منابع آموزشی: این بخش از مدوان شامل تعداد زیادی کتاب و فصل های کتاب ها است که در زمینه آموزش پزشکی در موضوعات مختلف اطلاعات معتبر و بروز را ارائه می دهد.
 4. منابع چند رسانه ای: همانطور که ذکر شده مدوان یک پلتفرم چندرسانه ای است که علاوه بر متون آموزشی دارای تصاویر، فیلم ها و صداهای آموزشی بیشماری است. مدوان دارای بیش از ۶۸۰۰۰ منبع آموزشی چندرسانه ای با کیفیت است.
 5. منابع USMLE: این منابع اطلاعاتی در موضوعات پزشکی بیشماری با هدف آموزش و یادگیری سریع به کاربران ارائه می شوند.

پوشش موضوعی مدوان اجوکیشن:

مدوان در حال حاضر ۸ حوزه موضوعی اصلی علوم پزشکی را پوشش می دهد که شامل آناتومی، جراحی مغزو اعصاب، جراحی پلاستیک، رادیولوژی، آموزش پزشکی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی و آسیب شناسی زبان و گفتار می شود. این موضوعات نیز خود دارای زیرمجموعه هایی هستند که منجر به افزایش شاخه های پزشکی تحت پوشش این پلتفرم می شود. به عنوان از زیرمجموعه های موجود در مدوان می توان به موضوعاتی همچون بیوشیمی، طب مکمل، دندانپزشکی، پوست، جنین شناسی، ژنتیک، بافت شناسی، ایمونولوژی، داخلی، میکروبیولوژی، عصب شناسی، پرستاری، تغذیه، زنان و زایمان، ارتوپدی، آسیب شناسی، اطفال، فیزیوتراپی، فیزیولوژی و رادیولوژی اشاره نمود.

مزایای مدوان اجوکیشن:

 1. داشتن محیط کاربری آسان به همراه روش های جستجوی کارآمد و سریع
 2. امکان استفاده به صورت آنلاین و آفلاین
 3. ارائه محتوای اطلاعاتی در صفحه وب و اپلیکیشن مدوان
 4. امکان ذخیره سازی، یادداشت برداری و تهیه مجموعه اختصاصی
 5. امکان به اشتراک گذاری یافته های خود با سایر کاربران
 6. امکان دسترسی به مجموعه های تخصصی جمع آوری شده توسط سایر متخصصان موضوعی
 7. امکان آشنایی با تکنیک های درمانی و یافتن بینش درمانی با مطالعه مجموعه های تخصصی

روش های دسترسی به مدوان اجوکیشن:

 1. استفاده از دسترسی های دانشگاهی و موسسات پژوهشی دارای دسترسی به مدوان اجوکیشن که با مراجعه به کتابخانه محل تحصیل امکان پذیر است.
 2. خرید اکانت اختصاصی از شرکت های داخلی مانند یابش که دسترسی مستقیم به مدوان اجوکیشن را امکان پذیر می سازد.

اپلیکیشن های موبایلی مدوان اجوکیشن

 

 

 

وب سایت اصلی

Thieme MedOne Education

منبع

https://try-medone.thieme.com

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:
مطالب مرتبط: