بانک های اطلاعاتی شرکت های تجاری و صنعتی

hesam۱۳۹۹-۰۵-۲۳بازدید ۲۹۶۷
Posted on

بانک های اطلاعاتی شرکت های تجاری و صنعتی


آشنایی با پایگاه های اطلاعاتی شرکت های تجاری و صنعتی

 

شرکت‌های تجاری و صنعتی یکی از مهمترین ارکان پیشرفت اقتصادی در هر کشوری محسوب می‌شوند. هر کدام از شرکت‌ها با فعالیت در حوزه مخصوص به خود می‌توانند گام مهمی در پیشرفت اقتصادی و دانش هر کشور داشته باشند. تمامی شرکت‌ها موجود در سطح دنیا در زمان شروع به کار خود به نوعی یک استارتاپ و کارآفرینی محسوب می‌شده‌اند که اکنون توانسته‌اند موفق شوند و در سطح ملی و بین‌المللی فعالیت‌های گسترده داشته باشند. اطلاعات چگونگی آغاز به کار این نوع از شرکت‌ها و نحوه فعالیت‌های آن‌ها یک منبع بسیار مهم برای فعالیت سایر افراد است که به تازگی قصد شروع یک فعالیت تجاری یا صنعتی را دارند.

دسترسی به اینگونه از اطلاعات به صورت فردی امکان‌پذیر نیست. در این زمینه پایگاه‌های اطلاعاتی موجود هستند که اقدام به بررسی و ارائه اطلاعات شرکت‌های معتبر در سطح دنیا نموده‌اند. کاربران می‌توانند با مراجعه به هر یک از این پایگاه‌ها به اطلاعاتی مانند تاریخچه شرکت‌ها، نحوه فعالیت شرکت‌ها و همچنین صورت‌های مالی آن‌ها دسترسی یافته و بررسی نمایند. در ادامه تعدادی از این پایگاه‌ها معرفی می‌شوند.

 

آنجل لیست

Angel list

آنجل لیست یک پایگاه اطلاعاتی است که خود را بزرگترین جامعه استارتاپی در سطح دنیا می‌داند. آنجل لیست به دنبال ساخت یک پلتفرم قطعی برای پشتیبانی از استارتاپ‌ها در سطح دنیا است.

آشنایی بیشتر

اوزیریس

osiris

اوزیریس یک وب سایت است که اطلاعات مربوط به کلیه شرکت‌های ثبت شده در سطح دنیا که به صورت فعال یا غیرفعال هستند را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

آشنایی بیشتر

دیتا آنالیزیس

DatAnalysis

وب سایت اطلاعاتی دیتا آنالیزیس یک مرجع قدیمی و معتبر در زمینه ارائه اطلاعات شرکت های موجود در بورس اوراق بهادار استرالیا است.

آشنایی بیشتر

فورتون رنکینگز

fortune rankings

در فورتون رنکینگز داستان زندگی و چگونگی موفقیت شرکت های مهم تجاری و همچنین افراد قدرتمند و موفق در زمینه تجارت و صنعت منتشر می شود.

آشنایی بیشتر

فرست ریسرچ

First Research

فرست ریسرچ یک ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بازار است که با ارائه اطلاعات مهم تجاری به صورت ساده کاربران را در تصمیم گیری سریعتر و هوشمندانه تر یاری می کند.

آشنایی بیشتر

 

پلانکت ریسرچ

plunkettresearch

پلانکت ریسرچ تحقیقات و گزارش های بخش صنعت خود را با پشتیبانی شرکت های برتر جهانی، مشاوران حرفه ای، اساتید دانشگاه ها، کتابخانه های تخصصی و سازمان های دولتی تهیه و منتشر می نماید.

آشنایی بیشتر

اوپن کارپوریتس

opencorporates

اوپن کارپوریتس یک پایگاه اطلاعاتی اپن اکسس است که در زمینه ارائه اطلاعات شرکت های تجاری و صنعتی به منظور شفافیت فعالیت این شرکت ها و آشنایی بیشتر افراد جامعه با آنها فعالیت می کند.

آشنایی بیشتر

ای یو استارتاپس

eu-startups

وب سایت ای یو استارتاپس از سال ۲۰۱۰ با تمرکز بر معرفی استارتاپ های اروپا فعالیت خود را آغاز نمود.

آشنایی بیشتر

لکسیز نکسیز

 Lexis Nexis

در پایگاه اطلاعاتی لکسیز نکسیز شرکت های ارزشمند و معتبر در سطح دنیا بررسی شده و اطلاعات مهم آنها برای آشنایی بیشتر کاربران در وب سایت قرار داده شده است.

آشنایی بیشتر

 

اوربیس

Orbis

اوربیس یک پایگاه اطلاعاتی مقایسه ای در زمینه اطلاعات بسیار مهم شرکت های تجاری و صنعتی است. 

آشنایی بیشتر

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:
مطالب مرتبط: