پایگاه اطلاعاتی بی ام جی ژورنال

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۴-۰۶بازدید ۱۲۹۴
Posted on

پایگاه اطلاعاتی بی ام جی ژورنال

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی bmj journals

مجموعه اطلاعاتی آنلاین بی ام جی ژورنال یک مجموعه بینظیر از منابع اطلاعاتی در زمینه پزشکی است که با هدف توسعه جهانی مراقبت های بهداشتی در سطح دنیا اقدام به فعالیت کرده است. این پایگاه با همکاری و مشارکت کالج های سلطنتی و سازمان های برجسته علمی، پزشکی و تخصصی جدیدترین و مرتبط ترین تحقیقات را در زمینه پزشکی منتشر می نماید.

هدف این مجموعه حمایت و پشتیبانی از متخصصان و محققان بهداشت در همه جای دنیا است و مجموعه ژورنالی این پایگاه شامل برجسته ترین و تاثیرگذارترین مجلات در سطح دنیا است. در حال حاضر این پایگاه شامل بیش از ۶۵ مجله معتبر پزشکی و بهداشتی در سطح دنیا است که با توجه به نیازهای کاربران پایگاه جمع آوری شده اند. علاوه بر مجلات این پایگاه شامل پادکست ها، مقالات معتبر، منابع وبلاگ ها و بسیاری منابع اطلاعاتی دیگر است.

پوشش موضوعی این پایگاه بسیار گسترده بوده و شامل رشته های بیهوشی، قلب و عروق، دیابت، پزشکی اورژانسی، پزشکی خانوادگی، دستگاه گوارش، داروشناسی، ژنتیک، مراقبت های بهداشتی، آموزش پزشکی، اخلاق پزشکی، انفورماتیک پزشکی، عصب شناسی، مغز و اعصاب، پرستاری، تغذیه، آنکولوژی، چشم پزشکی، اطفال، آسیب شناسی، تحقیقات بالینی، روانپزشکی، سلامت عمومی، پزشکی تنفسی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی، جراحی عمومی و بسیاری موارد دیگر است.

 

وب سایت اصلی

journals.bmj

* برای ثبت درخواست اکانت اختصاصی یکساله با ما تماس بگیرید.

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۰

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:
مطالب مرتبط: