همکار یابش - جباری۱۴۰۲-۱۲-۰۸بازدید ۱۲۹
Posted on

ویرایش پروفایل‌های عمومی در وب آو ساینس

چگونه پروفایل وب او ساینس مشکل دار را ویرایش کنم؟

اطلاعات پروفایل وب آو ساینس من اشتباهند چطور درست کنم؟

روش ویرایش اطلاعات پروفایل وب آو ساینس چیست؟

اگر سوالات بالا ذهن شما را هم درگیر کرده است؛ پس با این مقاله از یابش همراه باشید. خبر خوب اینکه از این پس می‌توانید پروفایل‌های عمومی مدعی‌شده در وب آو ساینس(که قبلاً به عنوان پروفایل‌های عمومی تأیید نشده شناخته می‌شدند) را خودتان تصحیح کنید. اگر کسی پروفایل عمومی شما را ایجاد کرده است، می‌توانید اطلاعات نادرست یا گمراه کننده آن را تغییر دهید و آن را به روز کنید.

به گزارش یابش و به نقل از کلاریویت، با این بروزرسانی، کاربران می توانند درخواست اصلاح برای هر دو نوع پروفایل پژوهشگر را ثبت کنند:

پروفایل های بدون ادعا: همانند گذشته، امکان ارسال درخواست اصلاح برای پروفایل هایی که توسط خود پژوهشگر ایجاد نشده اند، همچنان وجود دارد.

پروفایل های ادعا شده: اکنون کاربران می توانند اشتباهات موجود در انتشارات ذکر شده در پروفایل های ادعا شده پژوهشگران دیگر را نیز گزارش دهند.

تمام درخواست های اصلاح با دقت بررسی می شوند تا از صحت اطلاعات اطمینان حاصل شود. هنگام دریافت درخواست اصلاح، به فردی که آن را ارسال کرده است اطلاع داده می شود. همچنین، هر زمان که اصلاحاتی در پروفایل یک پژوهشگر تأیید شود، مالک آن پروفایل با جزئیات کامل از اصلاحات مطلع می شود.

ویژگی های کلیدی:

ارسال درخواست اصلاح برای پروفایل های ادعا شده: اکنون در صفحه پروفایل های ادعا شده، دکمه “ارسال درخواست اصلاح” برای کاربران فعال شده است. فرآیند رسیدگی به درخواست های اصلاح برای پروفایل های ادعا شده، مشابه روال فعلی برای پروفایل های بدون ادعا خواهد بود.

 

ارسال درخواست اصلاح برای پروفایل های ادعا شده

ادغام پروفایل ادعا شده با یک یا چند پروفایل بدون ادعا: کاربران اکنون می توانند در صفحه نتایج جستجوی پژوهشگر، یک پروفایل ادعا شده را برای ادغام با یک یا چند پروفایل بدون ادعا انتخاب کنند. با کلیک روی دکمه «ادغام سوابق»، کاربران به فرآیند «ادغام سوابق نویسنده» هدایت می شوند.

توجه:

ادغام زمانی مجاز نیست که دو یا چند پروفایل ادعا شده انتخاب شوند. تنها ادغام یک پروفایل ادعا شده با یک یا چند پروفایل بدون ادعا در یک زمان مجاز است.

هنگامی که چندین پروفایل شامل یک پروفایل ادعا شده ادغام می شوند، وب آو ساینس پروفایل ادعا شده را به عنوان اصلی در نظر خواهد گرفت و سایر پروفایل های بدون ادعا را در آن ادغام می کند.

تمامی درخواست‌های ادغام پروفایل‌ها توسط تیم اصلاح کننده وب آو ساینس به صورت دستی بررسی می‌شوند.

ادغام پروفایل ادعا شده با یک یا چند پروفایل بدون ادعا

اطلاع رسانی ایمیلی:

هنگام ارسال درخواست اصلاح: کاربری که درخواست اصلاح را ارسال می کند، یک ایمیل تاییدیه برای اطمینان از صحت درخواست دریافت خواهد کرد.

تایید درخواست اصلاح: زمانی که تیم اصلاح وب آو ساینس درخواست اصلاح را تایید کند، هم مالک پروفایل و هم کاربر ارسال کننده درخواست، یک ایمیل به روز رسانی دریافت خواهند کرد.

رد درخواست اصلاح: در صورت رد درخواست اصلاح، تنها فردی که آن را ارسال کرده است، ایمیل حاوی جزئیات رد شدن را دریافت خواهد کرد.

منبع:  https://clarivate.com/release-notes/web-of-science-release-notes/release-notes-december-15-2023

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۱

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:
مطالب مرتبط:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *