پایگاه اطلاعاتی مستر ژورنال لیست

همکار یابش - مثنوی۱۴۰۰-۰۳-۲۴بازدید ۱۸۴۶
Posted on

پایگاه اطلاعاتی مستر ژورنال لیست

معرفی مستر ژورنال لیست Master Journal List

مستر ژورنال لیست چیست؟

مستر ژورنال یک ابزار ارزشمند از Web of Science است که امکان جستجوی مجلات بر اساس نیازهای شخصی بر اساس چندین شاخص مهم را برای کاربران فراهم می آورد. مجموعه وب آو ساینس به واسطه دارابودن برجسته ترین ویراستاران و تیم تحقیقاتی همواره دارای معتبرترین مجلات نمایه شده است که رتبه هایی بالایی را بر اساس شاخص های رتبه بندی دارا هستند.

در قسمت مستر ژورنال با استفاده از امکاناتی که برای کاربران در نظر گرفته شده است قادر هستند به سرعت بیش از ۲۴ هزار مجله را در ۲۵۴ رشته موضوعی بررسی کرده و اطلاعاتی از قبیل شاخص های رتبه بندی مجله، همکاران مجله، نوع دسترسی و بسیاری از موارد دیگر را مشاهده نموده و اطلاعات جامع تری از مجله را داشته باشند.

استفاده های مستر ژورنال لیست چیست؟ 

همچنین یکی دیگر از امکاناتی که این بخش از وب آو ساینس بر اساس داده های موجود در چکیده نامه های کورکالکشن در اختیار کاربران قرار می دهد جستجوی مجلات مرتبط برای انتشار مقاله است. در این بخش کاربران می توانند چکیده مقاله منتشر نشده خود را در اختیار وب سایت قرار داده و بخش مستر ژورنال در مجلات نمایه شده در پایگاه وب او ساینس جستجو کرده و مرتبط ترین مجله را به کاربر معرفی می نماید.

کاربران در مستر ژورنال به دو شیوه جستجوی پیشرفته و یا به روش جستجوی دسته بندی موضوعی به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند. کاربران پس از ایجاد حساب کاربری در این پایگاه می توانند به صورت رایگان به تمامی اطلاعات ذکر شده دسترسی داشته باشند. لیست اطلاعات موجود در مستر ژورنال به طور معمول به صورت ماهانه بروزرسانی می شود.

 

تفاوت مستر ژورنال لیست MJL با ژورنال سایتیشن JCR چیست؟
…..

آدرس وب سایت مستر ژورنال لیست:

https://mjl.clarivate.com/home

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵٫ تعداد امتیاز: ۱

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:
مطالب مرتبط: