پایگاه اطلاعاتی و اپلیکیشن پزشکی داینامد

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی داینامد dynamed

اپلیکیشن دینامد یک ابزار پزشکی است که به منظور تسهیل مراقبت از بیماران و مبتنی بر شواهد راه‌اندازی شده است. در واقع هدف اصلی این اپلیکیشن بهبود روند مراقبت از بیماران از طریق به‌روزرسانی مداوم نتایج مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی و ارائه دقیق­‌ترین روش‌ها بر اساس شواهد درمان بیماران است. این روند به صورت مداوم و با نظارت برترین پزشکان در سطح دنیا انجام می‌شود و تمامی محتواهای منتشر شده در این اپلیکیشن از معتبرترین محتواهای پزشکی هستند.

سالانه بیش از یک میلیون مقاله تحقیقاتی جدید به همراه صدها دستورالعمل بالینی توسط این اپلیکیشن منتشر می شود. این امر موجب افزایش دانش به‌روز شده پزشکان در زمینه درمان شده و پزشکان می­‌توانند پیش از انجام درمان‌های جدید برای بیماران از نتایج آن آگاهی بیابند.تیم پشتیبانی دینامد متشکل از پزشکان از رشته‌های مختلف به همراه متدولوژیست‌ها به صورت روزانه با هدف شناسایی جدیدترین اطلاعات بالینی و ترکیب آن با دانش فعلی مشغول فعالیت هستند.

این تیم به منظور استفاده از جدیدترین دستورالعمل‌های بالینی روزانه این دستورات را از سراسر دنیا جمع‌آوری کرده و مورد بررسی قرار می‌دهند و پس از اطمینان از صحت و اعتبار آن‌ها تمامی محتواها را در دینامد منتشر می‌کنند. هدف دینامد این است که کاربران آن همواره به جدیدترین و عینی‌ترین اطلاعات بالینی به منظور پشتیبانی از مراقبت­‌های بهداشتی دسترسی داشته باشند.

 

اپلیکیشن های موبایلی داینامد

 

وب سایت اصلی

DynaMed

* برای ثبت درخواست اکانت اختصاصی موبایلی سه ماهه یا یک ساله با ما تماس بگیرید.