Posted on

پایگاه اطلاعاتی پزشکی استیت دی اکس

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی پزشکی رادیولوژی استیت دی اکس statdx

این پایگاه اطلاعاتی یک سیستم پشتیبانی آنلاین است که در زمینه تشخیص و مراقبت رادیولوژی فعالیت می‌کند. استیت دکس با داشتن منابع اطلاعاتی معتبر و قوی خود در سرعت، دقت و اطمینان‌بخشی تشخیص تاثیر به‌سزایی دارد. کاربران این اپلیکیشن می‌توانند در بیمارستان، مراکز تصویربرداری و حتی در منزل به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند.  در حال حاضر در این اپلیکیشن بیش از ۴ هزار تشخیص صحیح که توسط متخصصان رادیولوژی نوشته شده است قرار دارد. همچنین شامل بیش از یک میلیون تصویر از جمله تصاویر رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن، ام‌آر‌آی و سونوگرافی است.

از جمله ویژگی ­های منحصر بفرد این ابزار قدرتمند، عبارتند از:

  • امکان دسترسی سریع به: بیش از ۴۳۰۰ مورد تشخیصی ساده و پیچیده، ۲۰۰ هزار تصویر رادیولوژی، بیش از ۱۳۰۰ ماژول تشخیص افتراقی۲، کامل ترین آناتومی تصویری، ۲۰۰۰۰ مورد نمونه مطالعاتی بیماری و ۱۹۵ روش ساده و پیچیده رادیولوژی را برای پژوهشگران این حوزه فراهم ­آورد.
  • اطمینان از تشخیص: با تکیه بر دانش تجربی بدست آمده توسط متخصصان در رابطه با تمامی موضوعات مربوط به رادیولوژیِ تشخیصی، اطمینان بیشتری به شما بابت تشخیص افتراقی بدست آمده، می‌دهد و همچنین فرصتی مهیا می‌‌کند تا بتوانید نمونه‌های مربوط به بیماران را مشاهده کنید.
  • پاسخ هایی سریع به سوالات دشوار: استفاده از موتور جستجوی قدرتمند این سیستم برای رسیدن به ارزشمند­ترین محتوای آرشیوی و آپدیت در زمینه رادیولوژیِ تشخیصی، بهره وری شما را افزایش خواهد داد.
  • گزارش هایی دقیق و باارزش افزوده: ارائه گزارش‌هایی با زبان و ساختار دقیق همراه با بروزترین اصطلاحات علمی، موجبات ارزشمندتر شدن تشخیص‌ها را فراهم کرده و نتایج را بهبود می بخشند.

 

 

وب سایت اصلی

StatDX

* برای ثبت درخواست اکانت اختصاصی یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه یا یکساله با ما تماس بگیرید

* دانشگاه ها، کتابخانه ها، سازمان ها و شرکت ها برای دسترسی بیشتر و تعداد سرور های بیشتر تضمین شده در طول سال با هزینه های اشتراک بسیار مناسب و پایین با ما تماس بگیرید.