پایگاه اطلاعاتی سایول

 

معرفی پایگاه اطلاعاتی Scival

این پایگاه اطلاعاتی یکی از زیر مجموعه های قدرتمند الزویر است و یک منبع مبتنی بر وب با قدرت و انعطاف پذیری بینظیر است که امکان دسترسی به اطلاعات جامع و عملکرد تحقیقاتی بیش از ۲۰ هزار محقق و موسسه تحقیقاتی را برای کاربران فراهم می آورد. این پایگاه به کاربران این امکان را می دهد که عملکرد تحقیقاتی خود را پیگیری کرده و آینده آن را مجسم نمایند.

پایگاه اطلاعاتی سایول در حال حاضر در بیش از ۲۳۰ کشور در سطح جهان توسط محققان مورد استفاده قرار می گیرد و این افراد می توانند با استفاده از امکانات این پایگاه مشارکت های استراتژیک خود را توسعه دهند، تحقیقات جدید و نوظهور را به سرعت بررسی کنند، مقالات منتشر شده را تجزیه و تحلیل کنند و گزارش های منحصربفرد متناسب با تحقیقات خود راایجاد کنند.

سایول به کاربران این امکان را می دهد که مقالات خود را با استفاده فناوری رایانه ای پیشرفته آن تجزیه و تحلیل کنند و آن را با دیگر مقالات منتشر شده مقایسه و بررسی نمایند. این پایگاه به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات بیش از ۵۵ میلیون رکورد انتشاراتی از بیش از ۲۲ هزار مجله از ۵۰۰۰ ناشر را می دهد. در حال حاضر پایگاه اطلاعاتی سایول دسترسی به اطلاعات متریک بیش از ۳۰۰ تریلیون داده را فراهم آورده است.