پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت

معرفی پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت ScienceDirect 

 الزویر یکی از قدیمی ترین انتشارات دنیا است که ابزارهای آنلاین برای فعالیت های پژوهشی و تحقیق و توسعه ای را ارائه می دهد. یکی از مهمترین محصولات الزویر پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت است. این پایگاه اطلاعاتی چندموضوعی از سال ۱۹۹۷ میلادی راه اندازی شده و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است. پایگاه ساینس دایرکت بزرگترین پایگاه تمام متن مقالات از ناشر الزویر با بیش از ۱۶ میلیون مقاله است. کلیه ی انتشارات مجله ای و کتابی الزویر به صورت الکترونیکی در این پایگاه یافت می شوند (البته برای کتاب ها موارد استثناء وجود دارد یعنی ممکن است همه ی کتاب های منتشر شده توسط الزویر آنلاین منتشر نشوند فقط بصورت چاپی باشند). 

تمامی علوم منتشر شده توسط الزویر در این پایگاه چند موضوعی وجود دارد. پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت یکی از بزرگترین پایگاه های علمی در سطح دنیا است که برای دریافت متن کامل منابع آن باید هزینه دریافت آنها را پرداخت نمود. جستجوی مقالات و مشاهده چکیده مدارک در این پایگاه رایگان است. از جمله منابع موجود در این پایگاه می توان به کتاب های الکترونیکی، منابع مرجع، مجلات علمی و همچنین مقالات همایش های علمی اشاره نمود.

پوشش موضوعی پایگاه

پایگاه اطلاعاتی ساینس دایرکت یک پایگاه چند موضوعی بوده که پژوهشگر در تمامی زمینه های علمی مانند علوم پزشکی، علوم انسانی، علوم مهندسی، کامپیوتر و … منابع مورد نیاز خود را جستجو کرده و دریافت کند.

میزان محتوا

عناوین مجلات: حدود ۴ هزار عنوان
تعداد مقالات: بیش از ۱۷ میلیون مقاله
عناوین کتاب: بیش از ۳۰ هزار عنوان
تعداد مقالات دسترسی ازاد:۵۰۰ هزار عنوان

دسترسی رایگان به پایگاه

برای استفاده رایگان از این پایگاه نیازمند ثبت نام در سای اکسپلور هستید. در پروفایل شخصی منوی “پایگاه های دسترسی رایگان” لینک دسترسی قرار دارد.

(راهنمای ثبت نام و راهنمای استفاده)

۱.برای ثبت درخواست با ما در تماس باشید: http://lib.yabesh.ir/request/
۲. دسترسی رایگان به وسیله سای اکسپلور مختص پژوهشگران بوده. دانشگاه ها، کتابخانه ها، سازمان ها و شرکت ها برای پرداخت هزینه ی اشتراک و همچنین دسترسی بیشتر و تعداد سرور های بیشتر تضمین شده در طول سال با قیمت های بسیار مناسب و پایین با ۰۹۱۵۱۱۰۵۲۸۵ و یا [email protected] می توانند تماس بگیرند.

 و همچنین برای دانلود بیش از ۸۰ درصد مقالات ساینس دایرکت به صورت رایگان به وب سایت Lib.yabesh.ir/articles رجوع کنید.

برای دسترسی به پسوردهای بیشتر به تلگرام ما رجوع کنید

آشنایی بیشتر با پایگاه

راهنمای پایگاه مقالات : ساینس دایرکت